Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення про стягення у дохід держави активів Балицького та його родини

Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення про стягення у дохід держави активів Балицького та його родини

Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення про стягення активів Балицького
Євген Балицький, очільник тимчасово окупованої території Запорізької області від російської влади. Facebook/Евгений Балицкий

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила без змін рішення про застосування санкції та стягнення у дохід держави активів очільника окупаційної адміністрації тимчасово захопленої частини Запорізької області Євгена Балицького, а також його родичів батька Віталія Балицького та сина Олександра Балицького.

Про це сьогодні, 10 травня, повідомили у Вищому антикорупційному суді.

"За результатами розгляду колегія суддів АП ВАКС залишила без змін рішення ВАКС, яким стягнуто у дохід держави активи, зокрема, три квартири, житловий будинок та дві земельні ділянки, чотири легкових автомобілі, п’ять літаків, саморобне туристичне судно, кошти на банківських рахунках, частки у дев’ятьох компаніях", — йдеться в повідомленні.

Постанова набрала законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Раніше Суспільне повідомляло, що Вищий антикорупційний суд частково задовольнив позов Міністерства юстиції України щодо очільника окупаційної адміністрації тимчасово захопленої частини Запорізької області Євгена Балицького, а також його родичів, які співпрацюють з РФ — батька Віталія Балицького та сина Олександра Балицького.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок