У Запоріжжі містян закликають дотримуватися правил безпеки у поминальні дні

У Запоріжжі містян закликають дотримуватися правил безпеки у поминальні дні

Представники релігійних конфесій закликали жителів Запоріжжя утриматись від відвідування місць поховання та не створювати скупчення людей на територіях кладовищ у поминальні дні.

Про це повідомив сьогодні, 7 травня, керуючий Запорізькою єпархією Православної Церкви України єпископ Фотій на брифінгу представників релігійних конфесій та ГУНП.

За традицією церкви за тиждень після Великодня наступають поминальні дні. Фотій закликав запоріжців дотримуватись правил безпеки:

У Запоріжжі містян закликають дотримуватися правил безпеки у помінальні дні
Єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій. Фото: Суспільне Запоріжжя
"На кладовища можна прийти на декілька днів раніше. Якщо бачите велике скупчення людей, відійдіть, почекайте. Люди помоляться, відійдуть, потім ви підійдете до могилок. Бо для росіян немає нічого святого. Ми знаємо приклади, як прилітало на цвинтарі, де спочивають наші рідні і близькі".

Канцлер Донецького екзархату Української Греко-католицької Церкви та настоятель парафії святого Архістратига Михаїла в Запоріжжі отець Андрій Бухвак додав, що треба пам'ятати мету візиту на цвинтарі:

У Запоріжжі містян закликають дотримуватися правил безпеки у поминальні дні
Канцлер Донецького екзархату Української Греко-католицької Церкви та настоятель парафії святого Архістратига Михаїла в Запоріжжі отець Андрій Бухвак. Фото: Суспільне Запоріжжя
"Для померлих, яким ми хочемо виявити пошану через нашу присутність, пошаною буде наша молитва. Молитву можна давати по храмах, де відбувається Богослужіння. Можна давати перелік імен близьких, які померли, щоб за них там молилися".

Також заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області, підполковник Денис Короневич наголосив, що основним завданням поліції у поминальні дні є забезпечення безпеки громадян:

У Запоріжжі містян закликають дотримуватися правил безпеки у помінальні дні
Денис Короневич, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області, підполковник. Фото: Суспільне Запоріжжя
"З 11 по 14 травня планується залучити близько 850 поліцейських. Безпосередньо на кладовищах буде залучено близько 300 поліцейських. Також у ці дні не варто нехтувати правилами безпеки".

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок