Суд відправив митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луку під нічний домашній арешт

Суд відправив митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луку під нічний домашній арешт

Митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луку відправили під домашній арешт
Митрополит Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Лука. Суспільне Запоріжжя

Сьогодні, 7 травня, Солом'янський районний суд Києва призначив голові Запорізької та Мелітопольської єпархії УПЦ МП Луці (Андрію Коваленку) нічний домашній арешт строком до 1 липня 2024 року.

Про це повідомили кореспонденти видання Ґрати із зали суду.

Зазначається, що голову Запорізької та Мелітопольської єпархії УПЦ МП Луку суд відправив під нічний домашній арешт строком до 1 липня. Це означає, що священнослужитель має перебувати вдома у період між 22:00 до 06:00.

Під час засідання суду прокурор просив призначити священнику цілодобовий домашній арешт. Лука водночас своєї провини не визнав.

Що відомо про митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луку (Андрія Коваленка)

  • 1 травня 2024 року співробітники СБУ повідомили митрополиту Луці про підозру в розпалюванні релігійної ненависті в Україні. Також експертиза, ініційована правоохоронцями, підтвердила факт підривної діяльності священника проти держбезпеки країни.
  • 1 травня 2024 року зранку співробітники СБУ проводили обшуки в митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луки.
  • 11 грудня 2022 року Рада нацбезпеки та оборони запровадила персональні санкції проти семи ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Зокрема проти митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки (Андрія Коваленка).

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок