У Запоріжжі на одному з заводів змінився генеральний директор

У Запоріжжі на одному з заводів змінився генеральний директор

Завод "Запоріжвогнетрив" очолив новий гендиректор
Завод "Запоріжвогнетрив". Фото: Facebook/Запоріжвогнетрив

На запорізькому заводі "Запоріжвогнетрив", що входить до групи Метінвест, виконуючим обов'язки генерального директора призначено Артура Іванченка.

Про це повідомили у пресслужбі ПрАТ "Запоріжвогнетрив", 2 травня

"Команда "Запоріжвогнетриву" сфокусується на підвищенні якості продукції,  операційній ефективності виробництва в цілому та поліпшенні фінансових показників підприємства", – повідомив Артур Іванченко.
Завод
Артур Іванченко, новий гендиректор ПрАТ "Запоріжвогнетрив". Фото: скриншот з сайту zaporozhogneupor.com

Сергій Гоман, який з квітня 2018 року обіймав посаду генерального директора підприємства, прийняв рішення продовжити професійну діяльність поза компанією.

Завод "Запоріжвогнетрив" очолив новий гендиректор
Цех ПрАТ "Запоріжвогнетрив". Фото: zaporozhogneupor.com

Що відомо про ПрАТ "Запоріжвогнетрив"

"Запоріжвогнетрив" — найбільше в Україні підприємство з виробництва вогнетривких виробів. У червні 2023 року Запоріжвогнетриву виповнилося 90 років.

Завод виробляє близько 1 450 марок вогнетривів та пропонує понад 30 видів сервісних робіт. Обсяг виробництва складає 160 тисяч тонн продукції на рік.

  • 2013 рік — контрольний пакет акцій "Запоріжвогнетрив" перейшов у власність голландської холдингової компанії "Metinvest B.V".
  • Листопад 2020 року — "Metinvest B.V" разом з афільованими структурами стала власником 100 % акцій ПрАТ "Запоріжвогнетрив".

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок