На Великдень у Запоріжжі правопорядок будуть забезпечувати близько 850 правоохоронців — Нацполіція

На Великдень у Запоріжжі правопорядок будуть забезпечувати близько 850 правоохоронців — Нацполіція

Великдень (Паска, Пасха) у Запоріжжі: правопорядок будуть забезпечувати 850 правоохоронців
Великдень 2024 у Запоріжжі. Фото ілюстративне: УНІАН

На Великдень, 5 травня, у Запоріжжі біля храмів патрулюватимуть поліцейські.  У планах – залучити 850 правоохоронців, які у разі тривоги проведуть громадян у найближчі укриття.

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Запорізькій області Роман Крупеницький.

На Великдень у Запоріжжі правопорядок будуть забезпечувати 850 правоохоронців — Нацполіція
Роман Крупеницький, начальник управління привентивної діяльності ГУ Нацполіції в Запорізькій області. Фото: Суспільне Запоріжжя

За його словами, в Запоріжжі силові структури розробили план щодо залучення поліцейських до чергування на період релігійного свята:

"Ми плануємо взагалі залучити 850 поліцейських, які будуть нести службу в нарядах охорони публічного порядку, безпеки дорожнього руху, слідчо оперативні групи. Окреме завдання отримали вибухотехніки, які будуть працювати біля храмів та обстежувати їх", — зазначив Роман Крупеницький.

Зокрема йдеться про охорону правопорядку безпосередньо поблизу церковних об'єктів:

"Окремо в нас буде залучено 274 поліцейських які будуть нести службу біля культових споруд (поблизу храмів, церков тощо — ред.), забезпечувати публічну безпеку. Вони будуть ознайомленні з розташуванням укриттів та бомбосховищ, які знаходяться біля храмів, для того щоб під час сигналу повітряної тривоги могли надати інформацію громадянам і направити їх до найближчого укриття", — повідомив представник Нацполіції.

Окрім того, правоохоронці проводять перевірку укриттів поблизу релігійних об'єктів, однак рекомендують вірянам святкувати Великдень онлайн, аби не створювати скупчення людей.

Роман Крупеницький підкреслив, що комендантська година у регіоні не змінюється – вона почнеться опівночі та завершиться о 5 годині ранку

Раніше Суспільне повідомляло, що у Запоріжжі на Великодні свята правоохоронці посилять контроль за безпекою, щоб запобігти провокаціям з боку РФ. До містян звертаються з проханням уникати місць скупчення людей та не ігнорувати оповіщення про повітряну тривогу.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок