Долучилися до окупаційного МВС РФ на Запоріжжі: СБУ повідомила про підозру шести жителям ТОТ області

Долучилися до окупаційного МВС РФ на Запоріжжі: СБУ повідомила про підозру шести жителям ТОТ області

СБУ повідомила про підозру 6 жителям ТОТ Запорізької області у колабораціонізмі
Служба безпеки України. Facebook/ Служба безпеки України

Служба безпеки України заочно повідомила про підозру в колабораціонізмі шести громадянам України. За даними слідства, вони створюють фейкові кримінальні провадження проти цивільного населення з проукраїнською позицією, які проживають на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Про це сьогодні, 29 квітня, повідомили у Запорізької обласній державній адміністрації.

За даними слідства, шість підозрюваних добровільно вступили до створеного окупантами Головного управління МВС Запорізької області, отримавши посади у райвідділах регіону:

"Підозрювані регулярно беруть участь у рейдах щодо пошуку проукраїнськи налаштованих мирних мешканців, а також виявлення українського підпілля та руху опору. Також вони брали участь в охороні «виборчих дільниць» під час проведення незаконного референдуму та виборів", — йдеться у повідомленні.

Шести жителям ТОТ Запорізької області заочно повідомили про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Якщо їхню провину буде доведено, їм загрожує до п'ятнадцяти років позбавлення волі з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до п'ятнадцяти років з можливою конфіскацією майна.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок