Збільшилась кількість випадків звільнень працівників з "Водоканалу" у тимчасово окупованому Бердянську — Галіціна

Збільшилась кількість випадків звільнень працівників з "Водоканалу" у тимчасово окупованому Бердянську — Галіціна

З "Бердянськводоканалу" на ТОТ Запорізької області масово звільняються працівники
Бердянськ. Ілюстративне фото: Facebook/Бердянська міська рада

У тимчасово захопленому Бердянську Запорізької області збільшилися випадки звільнень зі створеного окупантами "Бердянськводоканал".

Про це сьогодні, 17 квітня, повідомила очільниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна у своєму Telegram-каналі.

За словами Вікторії Галіціної, з комунального підприємства збільшилися випадки звільнень слюсарів, лаборантів, малярів, водіїв, машиністів та інших працівників:

"Окупаційна влада терміново шукає когось на заміну, обіцяючи гідну зарплатню та повний соцпакет. Вочевидь, всі ці «гарантії» - нахабна брехня, і люди не витримали в тих умовах праці, які "забезпечили" їм росіяни", — йдеться у повідомленні.

Окрім цього Вікторія Галіціна повідомила, що наразі створене окупантами комунальне підприємство у Бердянську немає кваліфікованого очільника:

"Нещодавно головою КП став колаборант із так званої «ДНР», який вже показав себе в управлінні, на рівні, не вищому за своїх попередників. Це і підтверджують масові звільнення працівників", — йдеться у повідомленні.

Раніше Суспільне повідомляло, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області працівники комунальних установ декілька місяців не отримують заробітну плату.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок