У Запорізькій області у розшуку ТЦК та СП перебувають близько п'яти тисяч людей

У Запорізькій області у розшуку ТЦК та СП перебувають близько п'яти тисяч людей

Максим Кара
Максим Кара, тимчасово виконувача обов’язків начальника відділу зв’язків з громадськістю обласного ТЦК та СП. Фото: ЗОВА

У Запорізькій області у розшуку територіальних центрів комплектування перебувають близько п'яти тисяч людей. Серед них не тільки ухилянти, а й ті, хто не оновив свої дані.

Про це у коментарі Суспільному розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника відділу зв’язків з громадськістю обласного ТЦК та СП Максим Кара.

За його словами, ці люди або вони навчаються, але не надали інформацію до РТЦК, або вони набули інвалідності і також не уточнили свої військово облікові дані:

"Нині проводяться заходи з повторного оповіщення, обходження адрес місця проживання, також під час патрулювання національної поліції у місті, або на блокпостах, такі люди виявляються. Сповіщається РЦК. Людина доставляється до районного територіально центру для виписки протоколу або за місцем виявлення такої особи складається вже протокол. Після чого вручається повістка".

Документи на людей, які перебувають в розшуку ТЦК передає до Нацполіції, також дані вносять в реєстр військовозобов'язаних “Оберіг”. Завдяки цьому, якщо громадянин перебуває в іншій області, його можуть виявити патрульні. Далі сповіщають РТЦК за місцем реєстрації та складають протокол. Після чого виписують повістку до районного центру комплектування, розповів Максим Кара.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок