На Запоріжжі вчергове сталася пожежа в плавневій зоні Дніпра — ДСНС

На Запоріжжі вчергове сталася пожежа в плавневій зоні Дніпра — ДСНС

9 квітня: у плавневій зоні річки Дніпро на Запоріжжі сталося загоряння
Пожежа у плавневій зоні Дніпра на Запоріжжі, 9 квітня 2024 року. Фото: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Сьогодні, 9 квітня, на Запоріжжі вчергове сталося загоряння у плавневій зоні річки Дніпро. Наразі рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

На Запоріжжі вчергове сталася пожежа в плавневій зоні Дніпра — ДСНС
Рятувальники ліквідовують пожежу в плавневій зоні річки Дніпро, 9 квітня 2024 року. Фото: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Зазначається, що рятувальники отримали повідомлення про пожежу в плавневій зоні Дніпра о 10:30 — наразі вони ліквідовують одразу декілька осередків загоряння:

"Через неможливість задіяти основну пожежну техніку на території, яка не має сполучення із суходолом, особовий склад дістався до місця пожежі на засобах для подолання водних перешкод, зокрема на снігоболотоході «Богун-2».
На Запоріжжі вчергове сталася пожежа в плавневій зоні Дніпра — ДСНС
Снігоболотоход "Богун-2" на фоні загоряння у плавневій зоні Дніпра на Запоріжжі. Фото: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Нині для гасіння пожежі залучено 45 рятувальників та 8 одиниць техніки від ГУ ДСНС та 5 вогнеборців і одна одиниця техніки від Кушугумської місцевої пожежної охорони. Площа пожежі встановлюється.

Що відомо про пожежі у плавневій зоні на Запоріжжі

  • 8 квітня рятувальники змогли ліквідувати загоряння очерету в плавневій зоні Дніпра площею 1000 м²;
  • ввечері 1 квітня рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу у плавневій зоні річки Дніпро, що на Запоріжжі. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 9,2 гектара;
  • 1 квітня у плавневій зоні річки Дніпро сталася пожежа, яка через пориви вітру швидко розповсюджувалась. У ДСНС повідомили, що складність ліквідації пожежі полягає у неможливості спеціальної пожежної техніки дістатися до її осередків.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок