Ліжка у медзакладах Запорізької області завантажені на 51 відсоток

Ліжка у медзакладах Запорізької області завантажені на 51 відсоток

Ліжка у медзакладах Запорізької області завантажені на 51 відсоток
. Суспільне Миколаїв

Стаціонарні лікарні Запорізької області завантажені на 51 відсоток. Про це серед іншого розказав голова обласної адміністрації Віталій Боговін на брифінгу присвяченому протидії COVID-19.

Боговін повідомив, що опорні лікарні Запорізької області отримають додатково із державного бюджету 25 мільйонів гривень для придбання необхідного медичного обладнання у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Загальна кількість виділених під COVID апаратів ШВЛ у регіоні становить 216 штук. Із них задіяний 31, 185 – у резерві.

"До списку лікарень першої хвилі додано ще дві лікарні. Це лікарня №1 у Запоріжжі і Кам’янко-Дніпровська районна лікарня. Тобто тепер закладів не 19, а 21. Середній показник забезпечення киснем ліжок, виділених під COVID-19 у лікарнях першої хвилі – понад 40%. Для порівняння – на початку вересня цей показник був 21%.ивчаємо потреби на місцях, до кінця жовтня 80% ліжок, відведених під COVID-19, плануємо обладнати киснем. Збільшуємо запаси засобів індивідуального захисту та медичних препаратів, шо застосовуються при лікуванні ускладнень від коронавірусної хвороби. Наразі стан забезпечення ними області – 73%", - сказав Віталій Боговін.

Заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Олена Теряєва повідомила, що серед інфікованих на COVID-19 у Запорізькому регіоні - 27% медики. 30% заробітної плати додатково виплачується тим медичним працівникам, які безпосередньо контактують і лікують хворих з COVID-19, їм виплачено вже 37,5 мільйонів грн.

На початок