На Запорізькому напрямку триває зведення оборонних укріплень — Федоров

На Запорізькому напрямку триває зведення оборонних укріплень — Федоров

Зведення оборонних споруд на Запорізькому напрямку: ВОП, траншеї, зуби дракона
Зведення "зубів дракона" на Запоріжжі. Фото: Міністерство оборони України

На Запорізькому напрямку триває побудова оборонних укріплень — зводяться траншеї, бетонні укриття, вогневі позиції, "зуби дракона". Перші збудовані на цьому напрямку фортифікації перевірила інспекція Міністерства оборони України.

Про це сьогодні, 7 березня, на брифінгу повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Шостого березня на території області відбулася виїзна інспекція групи народних депутатів, Міністерства оборони в особі заступника Міністра оборони, а також командувача сил підтримки ЗСУ, які спільно відвідали п'ять позицій на яких вже ведуться роботи, або вже закінчили роботи щодо будівництва фортифікацій", — йдеться в заяві Федорова.
На Запорізькому напрямку триває зведення оборонних укріплень — Федоров
Іван Федоров на брифінгу. Фото: Суспільне Запоріжжя

За його словами, завдання з побудови фортифікацій на Запоріжжі виконується в строк.

"Я впевнений, що на завершення виконання цих завдань, буде рівно той термін, яким нам доведено найвищим військово-політичним керівництвом, КМУ, прем'єр-міністром, тож сьогодні цей процес рухається", — підсумував очільник ЗОВА.

До того ж Федоров заявив, що інформація про побудовані укріплення на Запорізькому напрямку буде донесена до жителів Запоріжжя та області.

Окрім цього, в Міністерстві оборони України повідомили про те, що на Запорізькому напрямку триває зведення оборонних фортифікацій, зокрема будують зуби дракона, бетонні укриття, траншеї та вогневі позиції.

Раніше Суспільне повідомляло, що Уряд виділив 1,3 мільярда гривень для будівництва фортифікаційних споруд у Запорізькій області. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок