У Запорізькій області планують залучити мільярд гривень на потреби армії

У Запорізькій області планують залучити мільярд гривень на потреби армії

З бюджету Запорізької області виділять один мільярд гривень на потреби армії
Іван Федоров та військові. Фото: Facebook/ Ivan Fedorov

З бюджету Запорізької області планують виділити один мільярд гривень на обороноздатність для закупівлі необхідного обладнання для військових.

Про це сьогодні, 29 лютого, під час брифінгу повідомив очільник Запорізької ОВА Івана Федорова.

"Сьогодні буде прийняте рішення і за програмою ми направимо на допомогу Силам оборони, які як виконують свої завдання на Запорізькому напрямку, так і наші військові частини, які сьогодні виконують завдання за межами Запорізької області, програма буде збільшена до мілярда гривень".

Зазначається, що кошти на обороноздатність планують залучити за рахунок великого бізнесу, держпідприємств та бюджетів громад області. Поза тим, відсоток такої дотацій відрізняється залежно від інших витрат:

"Ми всі маємо розуміти про те, що окуповані міста сьогодні точно, і окуповані території можуть більше виділити, тому що в них видаткова частина менше. З іншого боку, ті міста, які продовжують свою життєдіяльність у них видаткова частина більша, тому що вони мають, стежити за комунікаціями, здійснювати освітній та медичний процеси".

Окрім цього Іван Федоров зазначив, що від міста Запоріжжя окремо очікують отримати 300-400 мільйонів гривень на обороноздатність області.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок