У Запоріжжі частину шкіл планують перевести на змішане навчання — Федоров

У Запоріжжі частину шкіл планують перевести на змішане навчання — Федоров

У Запоріжжі заплановано переведення частини шкіл обласного центру на формат змішаного навчання. Так, у березні 2024 року планують відкрити понад 40 навчальних закладів.

Про це сьогодні, 29 лютого, повідомив під час брифінгу очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"З березня мають бути відкриті на території міста Запоріжжя від 40 до 50 шкіл. Чому я говорю сьогодні не конкретну цифру? Тому що саме в ці дні проводиться перевірка... після якої ми зможемо чітко сказати."
Іван Федоров, голова ЗОВАпро плани щодо відкриття шкіл

Зазначається, що основним критерієм для переходу шкіл на змішане навчання є наявність укомплектованого укриття, у якому зможуть перебувати всі учні та продовжувати проведення уроку:

"Першим пріоритетом буде надання безпечних умов перебування під час освітнього процесу. Другим пріоритетом буде змішана форма навчання, яка сьогодні є на території Запорізької області, але нам треба її збільшити в декілька разів", — зазначив Іван Федоров.

Поза тим, за словами Івана Федорова, здійснити перехід шкіл на офлайн-навчання буде складно у зв'язку з тривалими повітряними тривогами у Запоріжжі.

Окрім цього очільник ЗОВА зазначив, що у Запорізькому районі погодили ще дві школи для роботи у форматі змішаного навчання.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок