РФ відправила спецзагони на ТОТ Запорізької та Херсонської областей для фальсифікації майбутніх результатів "виборів"

РФ відправила спецзагони на ТОТ Запорізької та Херсонської областей для фальсифікації майбутніх результатів "виборів"

РФ відправляє спецзагони на Запорізьку та Херсонську області для "малювання" виборів
Псевдовибори у Севастополі. Фото ілюстративне. Фото: УНІАН

Росіяни відправляють на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей працівників виборчих дільниць, які будуть фальсифікувати результати під час проведення псевдоголосування.

Про це сьогодні, 19 лютого, повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що російська влада відправила спеціальні загони для створення фейкової підтримки цивільним населенням ТОТ областей на майбутніх "виборах" президента РФ:

"Одне із завдань цих  загонів — до 10 березня 2024 року прозвітувати про готовність до «голосування» працівників підприємств на окупованих територіях, а також надати прогноз «підтримки» Путіна", — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, такі загони повинні будуть слідкувати за проведенням псевдовиборів та фальсифікувати його результати. У ГУР додали, що окупаційна влада дозволила взяти участь у фейкових виборах як власникам російських паспортів, так і українським. Також на ТОТ продовжують впровадження системи "мобільний виборець" для голосування онлайн.

Що відомо про "вибори" президента РФ

"Вибори" президента РФ відбудуться з 15 по 17 березня 2024 року.

  • З 17 лютого у Бердянську росіяни розпочали поквартирний обхід жителів міста для інформування про проведення так званих президентських виборів РФ.
  • 5 лютого стало відомо, що окупанти збільшили кількість правоохоронців у тимчасово окупованому Запорізькому регіоні. За словами Івана Федорова, це зроблено з метою контролю організації виборчого процесу.
  • 1 лютого 2024 року росіяни почали завозити жителів Росії до ТОТ Запорізької області для участі у так званих виборах президента РФ.
  • 31 січня у тимчасово захопленій Кирилівській громаді, що в Мелітопольському районі окупанти розпочали підготовку до проведення так званих "виборів" президента РФ. Так, вчителів у школах змушують говорити дітям, аби ті нагадували батькам "правильно" голосувати на "виборах" президента РФ.
  • З 29 січня 2024 року в тимчасово окупованому Запорізькому регіоні відкрили 19 пунктів подачі заяв, аби "проголосувати" могли навіть ті, хто має прописку в іншій області та без російського паспорта.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок