Щодня до 70 жителів Запорізької області виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами Укрзалізниці — Федоров

Щодня до 70 жителів Запорізької області виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами Укрзалізниці — Федоров

Безкоштовна евакуація людей
Ілюстративне. Фото: Суспільне Запоріжжя

Із Запоріжжя щодня виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами Укрзалізниці до Львова або Хмельницького 60 –70 людей. Це жителі як обласного центру, так і прифронтових громад, яких вивезли евакуаційні групи Нацполіції.

Про це сьогодні, 18 лютого, повідомив під час телемарафону " Єдині новини" голова ЗОВА Іван Федоров:

"Евакуація з прифронтових територій – один з напрямків, за який ми постійно агітуємо наших мешканців. Сьогодні, незважаючи на постійні російські обстріли, на території наближеній до бойових дій, залишаються тисячі людей", — зазначив Федоров.
У Запоріжжі щодня до 70 людей виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами Укрзалізниці — Федоров
Іван Федоров. Фото: Суспільне Запоріжжя

За словами голови ОДА, до Запоріжжя жителів з прифронтових громад вивозять евакуаційні групи Нацполіції. Потім люди вирішують, що робити надалі: лишатися в обласному центрі, чи їхати в інші регіони:

" У Запоріжжі є можливість поселити ВПО у гуртожитках, і ми їм пропонуємо це. У тих мешканцям, які не хочуть лишатися на території Запоріжжя, є можливість їхати далі. Щодня завдяки співпраці Мінреінтеграції та Укрзалізниці можна безкоштовно виїхати потягом із Запоріжжя до Львова або Хмельницького".

Іван Федоров зазначив, що за добу в середньому користуються таким потягом до 70 осіб. А за два роки повномасштабного вторгнення залізницею із Запоріжжя евакуйовано понад 180 тисяч людей.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок