Попри відсутність на службі отримала 500 тисяч грн "бойових": у Запоріжжі заступнику командира повідомлено про підозру

Попри відсутність на службі отримала 500 тисяч грн "бойових": у Запоріжжі заступнику командира повідомлено про підозру

На Запоріжжі відсутня на службі військова отримала півмільйона гривень бойових: що відомо
Заступник командира однієї з військових частин Запоріжжя отримує підозру. Фото: ДБР

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру заступнику командира однієї з військових частин Запоріжжя. Через недбалість військового посадовця відсутня на службі протягом п'яти місяців військовослужбовиця отримала 500 тисяч гривень "бойових" виплат.

Про це сьогодні, 23 січня, повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

За матеріалами справи, військовослужбовиця була переведена з однієї частини до іншої. Однак вирішила залишитись вдома і безпідставно не поїхала на службу. Протягом п’яти місяців заступник командира військової частини протягом п’яти місяців "не помічав" її відсутності та не інформував командира про цей факт.

"Через це жінці нараховували щомісячне грошове забезпечення, у тому числі додаткові винагороди на загальну суму 495 тис. гривень", – йдеться у повідомленні.

Військовий посадовець підозрюється у недбалому ставленні військової службової особи до служби, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Наразі триває робота щодо відшкодування державі збитків. Щодо військової, яка не продовжила службу, правоохоронці відкрили окреме кримінальне провадження, водночас за якою статтею, не уточнили.

Процесуальне керівництво здійснює Маріупольська спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок