"Привезти перемогу до Запоріжжя": спортсменка Любов Черепаха перемогла на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

"Привезти перемогу до Запоріжжя": спортсменка Любов Черепаха перемогла на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Чемпіонат Європи з гирьового спорту
Любов Черепаха на нагородженні, чемпіонат Європи з гирьового спорту, грудень 2023 року. Фото: скриншот з відео WKSF European Champioship 2023

Запорізька спортсменка Любов Черепаха виборола золото на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який відбувся в Італії. За десять хвилин вона виконала 235 ривків гирею вагою 12 кілограм.

Заслужена майстерка спорту виступала у ваговій категорії — понад 75 кілограмів і віковій категорії 55-64 роки:

"Перший день мені довелося судити. Це дуже важко, бо судити треба жорстко, бо це Чемпіонат Європи. На другий день, мені довелося виступати і те, що ти не зміг повноцінно відпочити — це сказується на результаті. Я їхала з мрією зробити новий рекорд світу, але сталося так, як сталося. Хотілося на 252. Це був би рекорд".

Загалом в змаганнях, які відбулися в Італії з 2 по 4 грудня, взяли участь 170 спортсменів з 14 країн світу:

"Привезти перемогу до Запоріжжя": важкоатлетка Любов Черепаха перемогла на чемпіонаті Європи з гирьового спорту
Любов Черепаха на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, грудень 2023 року. Фото: скриншот з відео WKSF European Champioship 2023
"Для мене дуже важливо було привезти перемогу до Запоріжжя, бо всі ми в цьому місті живемо в напруженому стані. Тому, привезти перемогу – це привезти перемогу".

Раніше Суспільне повідомляло, що Любов Черепаха виборола золото Чемпіонату Європи у Польщі, що відбувся з 8 по 11 грудня 2022 року. 10-хвилинне гирьове протистояння з італійкою Табризі Нушин Ноей завершилося на користь запоріжанки.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок