У Запоріжжі перейменували провулок Невельського на честь загиблого військовослужбовця Олександра Жданенка

У Запоріжжі перейменували провулок Невельського на честь загиблого військовослужбовця Олександра Жданенка

Загиблий військовослужбовець із Запоріжжя Олександр Жданенко
Загиблий військовослужбовець Олександр Жданенко. Фото: особистий архів Олега Жданенка. Колаж Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі перейменували провулок Невельського на честь загиблого військовослужбовця Олександра Жданенка. Відповідне рішення було прийняте депутатами на двадцять першій сесії міської ради.

Так, депутати підтримали електронну петицію №8471 запоріжця Олександра Дяченка “Перейменування провулку Невельського на провулок Олександра Жданенка”. За петицію проголосувало 42 з 48 присутніх в залі депутатів.

Перейменування провулка Невельського на провулок загиблого військовослужбовця Олександра Жданенка у Запоріжжі
Голосування про підтримку електронної петиції №8471 "Перейменування провулка Невельського на провулок Олександра Жданенка" на сесії Запорізької міської ради. Фото: Суспільне Запоріжжя
"Все життя прожив в Заводському районі. Символічно, що мешкав він по вул. Ніжинській, безпосередньо біля перехрестя з пров. Невельського, ходив по ньому з дитинства, знайомий з мешканцями. Олександр завжди був на боці справедливості і добра, справжнім патріотом України", – йдеться у тексті петиції.

Раніше Суспільне повідомляло, що у Запоріжжі пропонують перейменувати провулок Невельського на честь полеглого воїна Олександра Жданенка на позивний "Ансар".

Чоловік став на захист України, повернувшись із-за кордону після початку повномасштабного вторгнення російських військ. У складі добровольчого чеченського батальйону імені Шейха Мансура брав участь у звільненні Київської області, воював на Донецькому та Запорізькому напрямках. Загинув цьогоріч 18 травня.

У Ансара залишилося двоє неповнолітніх дітей, розповіла дружина загиблого. Жінка каже, на 9 день після смерті Ансара прийняла іслам, вони обговорювали це з чоловіком, він мріяв про це.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок