Внаслідок російських обстрілів 85-річна Катерина Бондаревич із Комишувахи на Запоріжжі живе без газо- та водопостачання. Для того, аби обігріти будинок, рубає гілля горіха та абрикоси для розпалювання у пічці.
Про історію жінки дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Катерина Бондаревич розповідає, що під час одного із російських обстрілів Комишувахи у травні вибуховою хвилею повибивало шибки. Тепер у будинку жінки холодно — вікна закриті фанерою, а двері затикає ганчір'ям:
"Позакидала оце вже сама я та люди допомагали. Я і без світла була, я на камінцях їсти варила. Погріб ось це в мене, як тільки що, то він ходуном в мене ходить, в ньому не можна знаходитися. Це все, що залишилося і баба залишилася жива".

Тоді ж, каже Катерина Бондаревич, розбило газопостачання та колодязь для води:
"Та де ж він, той газ, он розбите все. Якраз попала ця ракета в газ. Колодязь он розбитий, басейна он розбита. В мене нічого немає. Якби лягти та вкритися скоріше. Ото така температура. Он понадівано, я його і не скидаю, понавязувала. Обігрівач то таке. З тим обігрівачем за світло не оплатиться".

Розпалює пічку жінка раз на день, дров підкидає небагато — економить:
"Поки підкладеш — в хаті тепло , я там знаю скільки їх… тепло, дух появився і я бросила все. Я цілий день не можу топити".

Юрій Карапетян, голова Комишуваської громади, розповідає, що цього року 1200 домогосподарств подали заявки на отримання паливних матеріалів, проте державної субвенції на закупівлю достатньої кількості немає.

Катерина Бондаревич розповідає, що один раз отримувала дрова безкоштовно, зараз подала ще одну заявку — з пенсією у 3500 гривень закупити самостійно їх не може:
"1300 куб, 1300 куб, а що того куба, три дрючки".

Аби допомогти малозабезпеченим категоріям населення, Комишуваська громада уклала договори з донорськими організаціями:
"Буде надана грошова допомога на придбання пального. Що це буде: деревина паливна, брекети чи це буде вугілля, це вже буде вирішувати господар, який буде робити придбання цього пального".