Кандидат на посаду міського голови від "Слуг Народу" вийшов із фракції у Запорізькій міськраді

Кандидат на посаду міського голови від "Слуг Народу" вийшов із фракції у Запорізькій міськраді

Кандидат на посаду міського голови від "Слуг Народу" вийшов із фракції у Запорізькій міськраді
.

Кандидат на посаду міського голови Запоріжжя від партії "Слуга народу" Віталій Тишечко повідомив, що написав заяву про вихід із фракції "Нова політика", у складі якої він працював депутатом міськради нинішнього скликання.

Про це Віталій Тишечко заявив у зверненні до депутатів міської ради під час 52-ї сесії: "Я прийняв остаточне рішення балотуватися на посаду мера міста Запоріжжя від президентської партії "Слуга народу". Тому написав заяву про вихід із фракції "Нова політика."

Також Віталій Тишечко повідомив Суспільному, що на своєму теперішньому місці роботи - на посаді заступника голови Запорізької облдержадміністрації - планує взяти відпустку на час виборчих перегонів. Серед пунктів своєї передвиборчої програми кандидат від президентської партії назвав: "розвиток транспорту, житлово-комунальне господарство, освіта - робота з навчальними закладами, медична тематика, культура, туризм, розвиток транспорту, всі аспекти життя міста будуть відображені в цій програмі".

Нагадаємо, під час робочого візиту до Запоріжжя 19 серпня президента України Володимира Зеленського стало відоме ім'я кандидата, який піде на вибори міського голови Запоріжжя від "Слуг народу". Ним став депутат Запорізької міської ради, директор ТДВ «Страхова компанія «МОТОР-ГАРАНТ» Віталій Тишечко, який віднедавна обіймає посаду заступника голови у Запорізькій облдержадміністрації.

Довідка: Віталій Тишечко народився 26 жовтня 1978 року в місті Запоріжжі Запорізької області, Україна. Освіту здобув у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Як депутатом обирався вперше за списками політичної партії "Нова політика", позапартійний. Член фракції партії "Нова політика". Заступник голови постійної комісії міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів.

Із 2017 року і дотепер працює директором ТДВ "СК "МОТОР-ГАРАНТ". Із 2008 до 2016 року працював заступником начальника управління кадрів на ПАТ "Мотор Січ". У 2014 році був обраний заступником голови комісії з трудових спорів підприємства "Мотор Січ".

На початок