На Запоріжжі затримали дівчину, яка знімала на відео знущання з тварин

На Запоріжжі затримали дівчину, яка знімала на відео знущання з тварин

На Запоріжжі затримали дівчину, яка знімала на відео знущання з тварин
. zp.npu.gov.ua

У Вільнянському районі Запорізької області співробітники кіберполіції затримали дівчину, яка знущалася з тварин, а відео з катуваннями продавала у забороненій соцмережі.

24-річна мешканка села Петро-Михайлівка катувала та душила тварин, при цьому сама перебувала в оголеному вигляді. Доступ до своїх відео продавала за 50 євро. Під час обшуків на подвір’ї будинку правоохоронці знайшли залишки вбитих тварин.

На Запоріжжі затримали дівчину, яка знущалася над тваринами
За словами дівчини, катувати тварин її змушував 52-річний чоловік. Фото: Нацполіція.

Запорізький громадський діяч Андрій Лукін напередодні затримання поспілкувався з дівчиною, її звати Христина. За його словами, вона нічого не заперечує, але додає, що на неї тиснули і не було іншого виходу.

За словами Христини, катувати тварин її змушував спільник - 52-річний чоловік Олександр, з яким вона познайомилась через оголошення у мережі. Він запропонував швидко підзаробити. Спочатку дівчина записувала ролики порнографічного характеру, а після в мережі з’явилися відео катування тварин.

"Я не хотіла спочатку. Він (Олександр - ред.) заблокував мої банківські картки. Я була вимушена погодитись тому, що залишилась на вулиці. Я не відчувала від цього задоволення. Навпаки була відраза, я постійно плакала. Я не знаю, чому не зупинила це. Не бачила виходу," - написала Христина у спілкуванні з Андрієм Лукіним.

Громадський діяч та психолог за освітою Андрій Лукін каже, що, на його думку, таку поведінку дівчини спровокувала серйозна психологічна травма:

"Мені писали її однокласниці. Казали, що вона постійно приходила до школи вся синя, побита. Сама Христина говорила, що цей факт, що батьки її били, вона намагалася приховати. Адже не хотіла зрадити своїх батьків, а також потрапити до дитячого будинку. Проте батьки все таки від неї відмовилися і по суті вона залишились на вулиці."

Як повідомили Суспільному правоохоронці, у дівчини вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, де був архів порнографічного характеру, інтимні іграшки, банківські картки, гроші. Також правоохоронці виявили фото та відео жорстокого поводження з тваринами – катування і вбивство.

Наразі у поліції відкрили кримінальну справу одразу за двома статтями КК України - ч. 1 і ч.2 ст. 301ч.1. ст. 301 Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні.ч. 2. ст. 301 Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру та ст. 299ст. 299 Жорстоке поводження з тваринами. Дівчині загрожує до 8 років позбавлення волі.

Оновлено

Як повідомили у пресцентрі ГУНП Запорізької області, дівчину відпустили додому. Була проведена комп'ютерно-технічна експертиза, за результатами якої буде прийняте рішення щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.

На початок