Майже півтора мільйона гривень виділить Запорізька міська рада на ремонт приміщень підвалу під укриття

Майже півтора мільйона гривень виділить Запорізька міська рада на ремонт приміщень підвалу під укриття

Майже півтора мільйона гривень виділить Запорізька міська рада на ремонт приміщень підвалу під укриття
Запорізька міська рада. Запорізька міська рада

1 479 018,00 гривень виділить виконавчий комітет Запорізької міської ради на послуги з поточного ремонту окремих приміщень підвалу з метою розміщення найпростішого укриття в Запоріжжі. Відповідний тендер оголосили на сайті електронної системи публічних закупівель «Prozorro» 29 березня.

Учасники процедури повинні надати документи, що відповідають кваліфікаційним критеріям, встановленим замовником, мати документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору. Надаються послуги з матеріалів виконавця, його силами та засобами, — вказано в тендерній документації.

Серед робіт, які треба виконати у принаймні 9 приміщеннях, — відбивання штукатурки, очищення вручну внутрішніх поверхонь стін від олійної фарби, розбирання покриттів підлог із керамічних плиток, демонтаж 23 дверних коробок у кам'яних стінах, навантаження та перевезення сміття до 15 км, улаштування обшивки стін гіпсокартонними плитами, шпаклювання стін, встановлення розеток і вимикачів та інше.

За якою адресою містяни зможуть знайти нове укриття в Запоріжжі — в тендерній документації не вказано. У п. 4.3 зазначається, що це буде саме в Запоріжжі.

Суспільне намагалося дізнатися додаткову інформацію, зокрема адресу розташування приміщень, за вказаним в оголошенні телефоном. Однак у виконавчому комітеті Запорізької міської ради нам відмовили, наголошуючи, що всі деталі повідомляють тільки учасникам закупівель.

Початок аукціону запланований на 6 квітня 2023 року. Термін виконання ремонтних робіт — 1 липня 2023 року.

Читайте також

Прокуратура через суд вимагає привести у належний стан три бомбосховища у Запоріжжі

У Запоріжжі прокуратура вимагає через суд визнати недійсною угоду на майже 1 млн. грн

У Запоріжжі прокуратура через суд повернула до місцевого бюджету понад 1,6 млн. грн

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок