ЗСУ влучили по росіянах у тимчасово окупованому місті Пологи на Запоріжжі

ЗСУ влучили по росіянах у тимчасово окупованому місті Пологи на Запоріжжі

ЗСУ влучили по росіянах у тимчасово окупованому місті Пологи на Запоріжжі
Місто Пологи. Фото: Суспільне Запоріжжя

27 лютого у південній частині тимчасово окупованого міста Пологи Запорізької області ЗСУ точково вдарили по місцях дислокації росіян. Наразі уточнюється кількість ліквідованих окупантів.

Про це сьогодні, 28 лютого, повідомив Суспільному Запоріжжя міський голова Поліг Юрій Коноваленко.

"Сьогодні вдалося зв’язатися, бо вчора фактично не було зв’язку з Пологами. Так, дійсно були прильоти у селі Пологи, південна частина міста, так званий Червоний виселок. За тими точками, які назвали наші люди, ми можемо сказати, що це – влучна робота ЗСУ, адже були точні удари по місцях скупчення окупантів".

Загалом у місті Пологи ситуація лишається критичною. З квітня не працює лікарня. Люди можуть отримати тільки першу медичну допомогу, зазначає посадовець:

"Більш складні захворювання, оперативні втручання, травми – люди їдуть до Токмака, Бердянська. Така можливість поки що є. Між селами, що розташовані поруч, люди теж проїжджають. На блокпостах перевіряють і говорять, що незабаром не будуть вже пропускати".

Перепусток для виїзду на інші території окупанти не видають, але людям вдається виїжджати на підконтрольну територію України через Маріуполь, Росію та країни Европи:

"У нас є незначна кількість мешканців, які змогли таким чином дістатися Запоріжжя. Проте, треба сказати, що безпека і вартість такого виїзду в кожного різна. У когось забирають речі та гроші. А вартість, за словами наших мешканців, приблизно 500 доларів і тиждень шляху".

Також у Пологах продовжують зникати безвісти місцеві жителі, говорить Юрій Коноваленко:

"Нам відомі такі факти. Але це відбувається не під час перетину або так званої депортації з тимчасово окупованих територій. Як правило, це ті люди, яких забрали на вулиці або з дому, і їх доля нам невідома. Точно ми знаємо про щонайменше десять таких випадків. Хоча, я певен, що їх насправді більше, нам просто про них не повідомляють".

Читайте також

У Василівці на Запоріжжі окупанти катують містян

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок