У тимчасово окупованому Токмаку виселяють людей та перестали виплачувати рублі

У тимчасово окупованому Токмаку виселяють людей та перестали виплачувати рублі

У тимчасово окупованому Токмаку виселяють людей та перестали виплачувати рублі
Голова Токмацької міської військової адміністрації Олександр Чуб. Фото: особистий архів Олександра Чуба

У тимчасово окупованому Токмаку на Запоріжжі російські військові виселяють із будинків місцевих жителів. Також люди перестали отримувати російські пенсії та соціальні виплати.

Цю інформацію Суспільному телефоном підтвердив голова Токмацької міської військової адміністрації Олександр Чуб.

За словами посадовця, окупанти заселяються не тільки до порожніх будинків, а й тих, де живуть люди. Насамперед житло обирають за комфортними умовами та обов'язково перевіряють документи, що підтверджують право власності.

"Якщо, наприклад, житло належить дітям, а там живуть батьки - їх виселяють, бо це ж не їх власність, і заселяють орків. Якщо ти живеш один в трикімнатній квартирі чи будинку, а діти виїхали - підселяють орків, або переходь в літню кухню".

А коли російські військові заселяються до багатоповерхівок, то обов'язково обирають нижні поверхи, бо місцевих жителів використовують як живий щит.

"Бояться на верхні поверхи... А наше населення для них — захист".

Також, за словами Олександра Чуба, окупанти перестали виплачувати російські пенсії та соціальні виплати, бо немає фінансування.

"Є такий сумнів, що виплати не відбуваються не через відсутність паспорта, звичайно, таке є. Але вони не виплачуються на тимчасово окупованій території Токмака і колаборантам, які працюють в їхніх міських органах. Тобто, є така думка, що там відсутні просто кошти".

Читайте також

"У багатоповерхівках Енергодара зараз від 10 до 15 градусів" - міський голова Дмитро Орлов

У Пологах на Запоріжжі продовжують зникати люди

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок