Богуслаєва підозрюють у фінансуванні "ДНР" — СБУ

Богуслаєва підозрюють у фінансуванні "ДНР" — СБУ

Богуслаєва підозрюють у фінансуванні "ДНР" — СБУ
Нагороди знайдені під час обшуку у президента АТ "Мотор Січ". Фото: СБУ

Контррозвідка та слідчі Служби безпеки заявили про нові факти злочинів президента АТ "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва, який підозрюється у співпраці з самоназваною ДНР. 23 жовтня президента "Мотор Січ" затримали за підозрою у співпраці з РФ.

Як повідомила Служба безпеки України, після початку повномасштабного вторгнення Росії керівник "Мотор Січ" фінансував "ДНР" через сплату податків та зборів у бюджет "ДНР".

Також СБУ стало відомо, що президент Мотор Січі співпрацював з українським підприємством, яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої "ДНР" та метою якого є постачання авіакомплектуючих до підприємств військово-промислового комплексу РФ.

"Встановлено, що через оборудку «бюджет» терористичної організації "ДНР" отримав понад 290 млн російських рублів у вигляді «податків» від реалізації авіапродукції для потреб рашистів".

Отримані гроші керівники окупаційної адміністрації Донецька спрямовували на потреби військових угруповань РФ, які беруть участь у бойових діях проти ЗСУ, - йдеться в повідомленні.

СБУ викрила нові факти справпраці президента АТ "Мотор Січ" з агресором
Виявлені під час обшуку медалі. Фото: СБУ

СБУ викрила нові факти справпраці президента АТ "Мотор Січ" з агресором
Фото: СБУ

Крім цього під час нових обшуків правоохоронці виявили більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород президенту АТ «Мотор Січ» від представників військово-політичного керівництва РФ.

На підставі цих доказів слідчі Головного слідчого управління СБУ повідомили очільнику промислового гіганта про нову підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації). Наразі досудове розслідування триває.

Раніше Суспільне повідомляло, що В'ячеслава Богуслаєва було затримано у жовтні цього року разом з начальником Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок