Ветеранам російсько-української війни надаватимуть фінансову допомогу на розвиток бізнесу. Як подати заявку

Ветеранам російсько-української війни надаватимуть фінансову допомогу на розвиток бізнесу. Як подати заявку

Ветеранам російсько-української війни надаватимуть фінансову допомогу на розвиток бізнесу. Як подати заявку
. Фото: АрміяInform

До одного мільйона гривень на розвиток власної справи – “Український ветеранський фонд” запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

Про це Суспільному повідомила виконавча директорка фонду Наталія Калмикова.

Посадовиця каже, прийом заявок на підтримку ветеранського бізнесу та ветеранського підприємництва розпочнуть з 5 вересня:

"Вже зараз на нашому сайті є інструкція, можна підготуватись, зібрати необхідні документи, продумати, як заповнити заявку і власне претендувати на суму від п’ятисот тисяч до мільйона гривень на розвиток бізнесу".

Оцінюється заявка у два етапи: на першому етапі її оцінює проєктний відділ фонду.

"Він її оцінює на питання технічної відповідності та коректності документів. А після 5 жовтня всі заявки, які пройшли технічний відбір, переходять до експертів. Наразі проходить відбір експертів, які будуть визначати, наскільки запропонована процедура, проєкти є життєздатними, наскільки їх зможе компанія чи ФОП реалізувати".

Ветеранам російсько-української війни надаватимуть фінансову допомогу на розвиток бізнесу
Наталія Калмикова. Наталія Калмикова. Фото: armyinform

Гроші на фінансування ветеранського бізнесу надходитимуть з державного бюджету та одного з закордонних благодійних фондів. Це обов’язково має бути вже зареєстрований раніше бізнес, зазначає Наталія Калмикова.

Крім того, у ветеранському фонді вже діє програма мікрофінансування бізнесу ветеранів, їхніх родин та родин загиблих захисників. Це відшкодування витрат на бізнес у розмірі двадцяти тисяч гривень:

"Людина могла подати пакет документів, є посвідка учасника бойових дій або родичів учасника бойових дій. Посвідка ФОП і того, що людина ВПО. Я сподіваюся, що з наступного тижня за програмою мікрофінансування зможуть подаватися не тільки внутрішньо переміщені особи, а і всі ті, хто проживають на своїх територіях".

Програма з мікрофінансування бізнесу ветеранів буде діяти до завершення воєнного стану, зауважила Наталія Калмикова.

Читайте також: Які виплати отримують родини загиблих воїнів. Розповіли в міністерстві у справах ветеранів

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок