На Запоріжжі заборонили масові заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності

На Запоріжжі заборонили масові заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності

На Запоріжжі заборонили масові заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності
.

Під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, з 23-25 серпня 2022 року, на Запоріжжі забороняють проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Запорізька область не єдина, де вживають додаткових безпекових заходів напередодні прийдешніх свят.

Так, у зв'язку з високою ймовірністю ракетних обстрілів міста російськими військовими проведення масових заходів в період з 22 до 25 серпня заборонили в Києві.

На Харківщині змінили час комендантської години: 22 серпня комендантська година розпочнеться о 19:00 і триватиме до 07:00. 23 серпня комендантська година розпочнеться о 19:00 і триватиме до 07:00 25 серпня.

Як раніше повідомляло Суспільне, президент Зеленський у своєму зверненні 20 серпня зазначив, що "цього тижня Росія може постаратися зробити щось особливо гидке, щось особливо жорстоке": "Такий у нас ворог. Але і в будь-який інший тиждень за ці пів року Росія робила те саме постійно – гидке й жорстоке".

Читайте також: Жителька Мелітополя разом зі свекром із Запоріжжя корегували ракетні удари по обласному центру та його передмістю

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок