"Запросив його до Запоріжжя". Паверліфтер Євген Олексенко розповів про зустріч з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном

"Запросив його до Запоріжжя". Паверліфтер Євген Олексенко розповів про зустріч з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном

"Запросив його до Запоріжжя". Паверліфтер Євген Олексенко розповів про зустріч з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном
. Фото: з фейсбук-сторінки 110 батальйону ТрО

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, який незабаром залишить цей пост, зустрівся з українськими спортсменами-військовими, які у Великій Британії готуються до Ігор Воїнів. Серед них — запорізький паверліфтер Євген Олексенко, представник від Окремого батальйону територіальної оборони Запоріжжя.

Лейтенант "Тур" особисто потиснув руку Борису Джонсону та подякував за підтримку. Суспільне Запоріжжя поспілкувалося зі спортсменом.

Євген Олексенко розповідає, зустрічей було декілька. Спочатку був прийом, куди приїжджав Міністр оборони Британії. А вже потім була зустріч з прем’єр-міністром, спортсменів запросили на вручення премії Черчіля, як представників від України:

“Ми дали йому прапор, я його в Україну запрошував, в Запоріжжя. Я вважаю, що він може продовжити кар'єру або в НАТО, або, навіть, в Україні. Чому ні? Він виражав нам слова підтримки, ми поговорили з ним. Звичайно, не так багато часу, як хотілося б. Він наполегливо продовжує свій курс підтримки України. Тобто, і підтримка команди, і підтримка Збройних сил України”.

Запорізький паверліфтер Євген Олексенко є одним із 33-ох учасників української команди, яка тренується зараз у Великобританії. Розповідає, тренування та змагання за кордоном через загрозу ударів окупантів з повітря:

“Тренувальний процес проходить як зазвичай. Тут, в принципі, вистачає всього. Ми в одному місці, майже. Або організовано виїжджаємо в тренажерний зал, або тренуємося на місці, як правило. Тут нас і годують, і ми, як в казармі, фактично, живемо. Як готель-казарма”.

За словами спортсмена, ветеранські змагання Warrior's Game's планували провести торік, але перенесли через коронавірус. Відбуватимуться вони протягом 10 днів з 16 по 29 серпня в США, як й Ігри нескорених. У Warrior's Game's Україна бере участь вперше.

Читайте також: Строковик Нацгвардії уразив сім повітряних цілей з ПЗРК на Запорізькому напрямку

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок