У Балабиному на Запоріжжі попрощалися з бійцем Нацгвардії Сергієм Тітовим

У Балабиному на Запоріжжі попрощалися з бійцем Нацгвардії Сергієм Тітовим

У Балабиному на Запоріжжі попрощалися з бійцем Нацгвардії Сергієм Тітовим
. Фото з родинного архіву Сергія Тітова

У селищі міського типу Балабине попрощались із захисником України, старшим солдатом військової частини 3029 Національної гвардії Сергієм Тітовим. Він загинув 10 травня, внаслідок артилерійського обстрілу російських військ у селі Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.

Траурна панахида відбулась у центрі селища Балабиному, поблизу пам'ятника загиблим воїнам. Вшанувати пам’ять захисника України прийшли його рідні, військові побратими, друзі, однокласники й викладачі гімназії “Престиж”, де навчався Сергій Тітов.

кушугум
Фото: Суспільне Запоріжжя

"Це випускник Балабинської школи, на якого ми покладали великі надії. Це дуже життєрадісна людина, яка завжди хотіла кращого. Це хлопець, який вірив у майбутнє. І вірив у те, що наша Україна буде вільною. Тому він одним з перших пішов захищати нашу Батьківщину. На жаль, сьогодні, ми з ним прощаємося навіки", - каже директорка навчально-виховного комплексу-гімназії “Престиж” Жанна Вінниченко.

кушугум
Жанна Вінніченко. Фото: Суспільне Запоріжжя

У 26 років, у 2014-му, Сергій Тітов одним із перших односельців пішов захищати Україну до зони проведення Антитерористичної операції, де служив в одному з добровольчих загонів, розповів селищний голова Кушугумської територіальної громади Володимир Сосуновський. "Коли трошки заспокоїлось, прийшов працювати, саме, фермером. Захотів у Михайлівському районі розвивати селище, розвивати землю, годувати сім'ю. Але знову сталося лихо, почалася війна. Хлопець пішов знову захищати свою громаду, свою країну. І так сталося. Під Оріховом. Разом із ним сім хлопців загинуло. Велика втрата для нашої громади", – каже Володимир Сосуновський, голова Кушугумської територіальної громади.

кушугум
Володимир Сосуновський. Фото: Суспільне Запоріжжя

Жителі громади утворили живий ланцюг від пам'ятника загиблим воїнам до цвинтаря селища Балабиного.

31-річного старшого солдата Сергія Тітова з військовими почестями поховали на Балабинському селищному цвинтарі. У нього залишились батьки й двоє рідних братів.

Читайте також: У Запоріжжі попрощалися із 22-річним захисником

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок