"Нас відрізано взагалі від світу", — мешканка Мелітополя про те, як живуть зараз в окупованому місті

"Нас відрізано взагалі від світу", — мешканка Мелітополя про те, як живуть зараз в окупованому місті

"Нас відрізано взагалі від світу", — мешканка Мелітополя про те, як живуть зараз в окупованому місті
. Площа в Мелітополі. Фото: Телеграф

Місто Мелітополь 33 дні перебуває в окупації російськими військами. Яка ситуація там зараз, кореспонденти Суспільного запитали у місцевої жительки, чиє ім’я не розголошуємо з питань безпеки.

За словами жінки, в місті протягом п’яти днів відсутні мобільний зв’язок та Інтернет. Також каже, що відкрите питання стосовно відновлення навчального процесу.

"Чекаємо команди від наших, мається на увазі Української держави, від нашого міськвиконкому, чи Запорізького обласного департаменту освіти. Тому що те, що каже телебачення, яке взагалі не наше з 24-го лютого, це щоб всі виходили 4-го і навчалися за новими програмами. Тобто, що там мається на увазі за нові програми? Звісно, що це не наші будуть програми, бо зараз місто повністю окуповано. Тому, що буде з освітнім процесом, наразі нічого не відомо".

Місцева мешканка розповідає, що світло- та теплопостачання в місті є, а ось інтернету немає вже п'яту добу:

"Нас відрізано взагалі від світу. Мало того, що повністю все рашистське і радіо, і телебачення, вони там таке розповідають, що диву даєшся, як люди можуть так брехати".

Щодо нещодавно конфіскованого гуманітарного вантажу, доставленого із Запоріжжя до Мелітополя, жінка розповідає наступне:

"Прийшов гумконвой цей, вони оточили його повністю. Це те, що я чула від людей. А потім стали продавати той гумконвой уже втричі дорожче, чим воно є насправді.

Ми так мимохідь були на збірці нашій у суботу, де ми збираємось, проукраїнські, і забігли в один із наших супермаркетів і там гречка по 115 гривень, а була перед цим 145.

І в нас сусід ходить за гуманітарною допомогою, яку рашисти надавали, і там вони повністю все, у них додаються до їх наборів продуктових, додаються листівки, в яких написано, що "Ми соединенные страны, все мы там за свободу и равенство и братство". Ну, типу радянщина".

Читайте також: Відсутній мобільний зв'язок та недоступна "гуманітарка" — депутат про ситуацію на Мелітопольщині

У Мелітополі викрали начальницю управління освіти — міський голова Федоров

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок