У Запоріжжі та Запорізькому районі з 30 березня відновлять навчання онлайн

У Запоріжжі та Запорізькому районі з 30 березня відновлять навчання онлайн

У Запоріжжі та Запорізькому районі з 30 березня відновлять навчання онлайн
.

Із 30 березня в освітніх закладах Запоріжжя та в громадах Запорізького району планують відновити навчання у дистанційному форматі.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Людмила Бухаріна.

За її словами, навчання буде здійснюватися за наявністю будь-яких доступних форм: синхронних та асинхронних.

"Ми це робимо, щоб, по-перше, відволікти наших дітей від постійних сирен та психологічного стресу, по-друге, для того, щоб не втрачати певну якість знань та продовжити отримання нових знань".

Що стосується громад тимчасово окупованих територій, а саме Бердянського, Мелітопольського, Пологівського та Василівського районів, там, згідно з наказом голови Запорізької ОВА, вимушені канікули продовжать до 1 травня.

"Це пов'язано з можливою небезпекою на цих територіях та частковою або повною відсутністю доступу до засобів комунікації. Після цього буде переглянуто рішення щодо продовження вимушених канікул або відновлення навчання", — повідомила Людмила Бухаріна.

Також Людмила Бухаріна зазначила, що наразі напрацьовуються рекомендації щодо завершення навчального року. Як повідомляють у ЗОВА, в Запорізькій області зібрали майже всі документи та заяви від закладів освіти для того, щоб випускники 9 та 11 класів вчасно отримали свої свідоцтва.

Заклади вищої освіти та заклади фахової передвищої освіти наразі у Запоріжжі працюватимуть дистанційно. Там, де засоби зв'язку не дозволяють це зробити, вони працюють в асинхронному форматі, — зазначила очільниця Департаменту.

Читайте також: У Мелітополі окупанти вимагають від освітян навчати дітей російською мовою

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок