Відсутній мобільний зв'язок та недоступна "гуманітарка" — депутат про ситуацію на Мелітопольщині

Відсутній мобільний зв'язок та недоступна "гуманітарка" — депутат про ситуацію на Мелітопольщині

Відсутній мобільний зв'язок та недоступна "гуманітарка" — депутат про ситуацію на Мелітопольщині
. Фото: Vadim Novikov/1ua.com.ua

Уже третій день на території Мелітопольського району окупаційні війська рф заглушують мобільний зв‘язок та інтернет. А гуманітарний вантаж, відправлений із Запоріжжя до Мелітополя, був вилучений окупаційною владою.

Про це повідомив депутат Мелітопольської районної ради Ігор Судаков.

"Ці дії спрямовані на те, щоб мінімізувати поширення інформації серед місцевого населення, адже ворог розуміє настрої наших мешканців та їх готовність протистояти російській пропаганді. Також не виключаємо варіант вимкнення зв’язку, для того, щоб населення не передавало дані переміщення техніки ворога нашою територією", — зазначив посадовець.

Ігор Судаков зазначив, що на території району не проходять активні бойові дії (окрім об’єктів військової інфраструктури), проте Мелітопольщина наразі перебуває у повній окупації.

Також посадовець розповів про те, що гуманітарний вантаж, відправлений до Мелітополя із Запоріжжя 24 березня та доставлений у місто 25 березня, був вилучений окупаційною владою та його подальша доля невідома.

Сьогодні, 29 березня, із Запоріжжя до Мелітополя знову вирушив гуманітарний конвой, що має на зворотному шляху евакуювати мешканців. Про це повідомив міський голова Іван Федоров:

"Понад 14 тонн харчових продуктів, засобів особистої гігієни та ліків вже прямують до нашого міста та Мелітопольського району. Вони будуть доставлені до пожежної частини по вул. Івана Алєксєєва. У двох з 13 авто їдуть життєво необхідні медикаменти для мелітопольських лікарень — матеріали для гемодіалізу та лікарські вироби для пологового будинку".

Читайте також: Окупанти не змогли провести в Мелітополі проплачений мітинг "для картинки" російських ЗМІ

У Мелітополі викрали начальницю управління освіти — міський голова Федоров

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок