У Мелітополі викрали начальницю управління освіти — міський голова Федоров

У Мелітополі викрали начальницю управління освіти — міський голова Федоров

У Мелітополі викрали начальницю управління освіти — міський голова Федоров
. Фото: сайт Мелітопольської міської ради

Міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму відеозверненні до громадян повідомив про те, що російські окупаційні війська викрали начальницю управління освіти Мелітопольської міської ради.

Раніше Суспільне повідомляло про те, що У Мелітополі представники окупаційних військ примусово схиляють освітян з 1 квітня розпочати навчальний процес російською мовою.

"Сьогодні у Мелітополі відбувся кричущий випадок. Жоден директор школи і дитячого садка не погодилися взаємодіяти з окупантами. Вони не знайшли кращого способу, як досягнути бажаного, як сьогодні вкрали начальницю управління освіти Ірину Щербак і висунули їй претензію щодо розтрати бюджетних коштів", - зазначив Іван Федоров.

Міський голова наголосив, що таке звинувачення є абсурдним, адже це неможливо:

"По-перше, хто вони такі, щоб висувати якісь претензії нашій начальниці управління освіти, яке знаходиться в державі Україна. А друге, це робиться виключно для того, щоб змусити наших вчителів через призму страху й сили почати навчальний процес. Я хочу відзначити, що я вважаю неможливим наразі відновлювати навчальний процес".

Також раніше Суспільне повідомляло про те, що 13 березня 2022 року невстановлені особи з числа збройних сил Російської Федерації незаконно провели обшук за місцем проживання голови Мелітопольської райради. Потім, погрожуючи застосуванням вогнепальної зброї, викрали голову Мелітопольської райради Сергія Прийму.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок