Місцевий мешканець розповів про ситуацію у тимчасово окупованій Василівці

Місцевий мешканець розповів про ситуацію у тимчасово окупованій Василівці

Місцевий мешканець розповів про ситуацію у тимчасово окупованій Василівці
. Фото: Василівська міська рада

Василівка у Запорізькій області залишається під окупацією російських військ. Яка ситуація у місті, кореспондентам Суспільного розповів місцевий мешканець. З міркувань безпеки його ім`я ми не розголошуємо.

За словами чоловіка, мешканці Василівки почали звикати до обстрілів та вибухів. Наявність харчових продуктів забезпечують місцеві фермери:

"Як мінімум, коли починає щось вибухати, не виходять вже з черги за продуктами. З продуктами: трохи є можливість щось придбати, люди займають черги та купують".

Чоловік розповідає, у місті зараз дуже багато руйнувань: "Зрозуміло, що спокійних людей немає. Особисто я п’ятий день отримую антибіотики, бо в мене запалення легень, ми шукали по всіх знайомих, знайшли, щоб зробити п’ять уколів. З них три вкололи собаці, яка хворіла, і два мені. Основний запас ліків, наскільки я розумію, закінчився".

Щодо готівки, місцевий мешканець зазначає, що є магазин, у якому можна розраховуватися карткою, також є магазин, в якому можна обміняти безготівку на готівку.

"Я не знаю з приводу банків, чесно скажу, не знаю. Є один магазин, можливо більше, який працює по розрахунку карткою. І є один магазин, в якому можна поміняти безготівкові гроші на готівку. Там близько 500 гривень, мої діти ходили, їм дали на людину по 500 гривень".

Що відомо

  • У ніч з 28 лютого на 1 березня російські військові обстріляли Василівку. Місто опинилось у частковій окупації.
  • Станом на 3 березня Василівці через обстріли з боку російських військових, у скрутній ситуації опинився місцевий реабілітаційний центр для тварин. На територію закладу влучили снаряди, а для тварин бракує харчів.
  • 6 березня місто Василівка отримало перший гуманітарний вантаж. 8 березня у Василівці відновили постачання газу та світла в частині будинків. 11 березня Сергій Каліман повідомив про налагодження постачання борошна та хліба до Василівської громади.

Читайте також: Є вода, світло та тепло. Обстрілювати стали менше. Мешканка Василівки розповіла про ситуацію в місті

У Василівці на Запоріжжі військові рф пограбували музей "Садиба Попова"

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок