Василівка потроху повертається до звичного життя — мер тимчасово окупованого міста

Василівка потроху повертається до звичного життя — мер тимчасово окупованого міста

Василівка потроху повертається до звичного життя — мер тимчасово окупованого міста
. Скрін з відеозвернення С. Калімана

Станом на 14 березня у місті Василівка, що в Запорізькій області, налагоджують роботу комунальних служб та постачання харчових продуктів.

Про це розповів міський голова Василівки Сергій Каліман.

Він зазначив, що наразі у Василівці комунальники прибирають вулиці, вивозять сміття, працівники "Водоканалу" ремонтують пошкоджені водогони та каналізації. У місті є теплопостачання.

Він також пояснив, що освітлення поки працює не на всіх вулицях. Зокрема, відсутнє освітлення в деяких селах громади, куди немає змоги дістатися через бойові дії.

"Налагоджена випічка хліба. Є домовленості з підприємцями з Новогорівки, які сьогодні пообіцяли, що намелють 5 тонн ячної каші, завтра будемо завозити близько 5 тонн пшениці, зроблять пшеничної каші. Борошно, олія є. Підвезення овочів теж буде здійснюватись. Місто трішечки повертається до звичного життя", — додав він.

Що відомо

  • У ніч з 28 лютого на 1 березня російські військові обстріляли Василівку. Місто опинилось у частковій окупації.
  • Станом на 3 березня Василівці через обстріли з боку російських військових, у скрутній ситуації опинився місцевий реабілітаційний центр для тварин. На територію закладу влучили снаряди, а для тварин бракує харчів.
  • 6 березня місто Василівка отримало перший гуманітарний вантаж. 8 березня у Василівці відновили постачання газу та світла в частині будинків. 11 березня Сергій Каліман повідомив про налагодження постачання борошна та хліба до Василівської громади.

Читайте також: Є вода, світло та тепло. Обстрілювати стали менше. Мешканка Василівки розповіла про ситуацію в місті

У Василівці на Запоріжжі військові рф пограбували музей "Садиба Попова"

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок