У Мелітополі містяни виходять на мітинги попри погрози військових РФ застосувати щодо них зброю

У Мелітополі містяни виходять на мітинги попри погрози військових РФ застосувати щодо них зброю

У Мелітополі містяни виходять на мітинги попри погрози військових РФ застосувати щодо них зброю
. Мирний мітинг у Мелітополі. Березень, 2022 року. Фото: Ольга Гайсумова

8 березня жителі міста Мелітополь знову вийшли на мирний мітинг проти окупаційних військ РФ та за Україну з гаслом "Одна, єдина, соборна Україна".

Про це у відео, опублікованому на своїй сторінці Facebook повідомила голова ГО "Свідоме суспільство Мелітополя" Ольга Гайсумова.

За словами активістки, у місті запрацював інтернет, тому вдалося вийти у прямий ефір. Коли вулицею проїжджала колона російської техніки, мелітопольці кричали "Ганьба!".

Під час прямої трансляції Ольга Гайсумова розповіла про те, що російські військові намагалися залякувати учасників мітингу, а міському голові Івану Федорову надіслали лист із вимогою припинити мітинги та не заявляти проукраїнську позицію, інакше застосовуватимуть зброю щодо мирних жителів.

В окремому відео активістка поспілкувалася з мелітопольцем Володимиром, який має інвалідність 2 групи. Він розповів про те, що російські військові пограбували його та відібрали телефон:

"Я йшов додому об 11 ранку, вони схопили мене і кажуть "давай телефон". Почали хапати, а я почав тікати. Будь ласка, допоможіть повернути телефон", — попросив Володимир.

За словами Ольги Гайсумової, місцеві мешканці наголосили окупантам на тому, що вони визнають тільки українську владу і підкорюються тільки Конституції України:

"Ми заявили про те, що визнаємо українську владу – центральну та місцеву. Ми підкоряємось лише законам України. У нас є один головний закон – це Конституція України".

Читайте також: Нескорений Мелітополь. Містяни знову вийшли на мітинг проти окупаційних військ РФ

Люди щодня виходять на мітинги, щоб відстоювати своє право на життя в Мелітополі – міський голова

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок