У Запорізькому обласному осередку партії "Слуга народу" закликають нардепа Соху скласти мандат

У Запорізькому обласному осередку партії "Слуга народу" закликають нардепа Соху скласти мандат

У Запорізькому обласному осередку партії "Слуга народу" закликають нардепа Соху скласти мандат
. Inform.zp

Запорізька обласна організація партії "Слуга Народу" закликає народного депутата Романа Соху "добровільно" скласти мандат.

Заклик опублікували 1 грудня на офіційній Facebook-сторінці обласного осередку "Слуги народу".

Як ідеться у зверненні, таку вимогу однопартійці висувають через те, що"він обирався від "Слуги Народу", від партії Президента Зеленського, відтак, розрив з фракцією, Партією і Президентом має означати і втрату мандата", йдеться у зверненні.

Роман Соха
Текст звернення. Фото: Суспільне Запоріжжя

Як раніше повідомляло Суспільне, 30 листопада Роман Соха заявив про вихід із фракції "Слуга народу". Про це він повідомив під час виступу на пленарному засіданні у Верховні Раді. У своєму виступі з трибуни нардеп зазначив, що до такого рішення його спонукало призначення Ростислава Шурми заступником голови керівника Офісу Президента.

Що відомо

  • Роман Соха у 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №75 (мажоритарка, Запорізька область). Член партії “Слуга Народу”. Член Комітету з питань цифрової трансформації. Директор рекламного агентства “Еверест”. Керівник “Зе!офісу” у Запоріжжі.
  • 8 листопада 2021 року колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков оприлюднив список депутатів свого нового міжфракційного об’єднання "Розумна політика". Відповідно до списку, який він опублікував, до нового об'єднання увійдуть 25 народних депутатів. Серед них 21 — члени фракції "Слуга народу", двоє — з "Батьківщини" та двоє — позафракційні. Із запорізьких депутатів туди увійдуть Роман Соха та Павло Крячко, обидва — з фракції "Слуга народу".

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок