У Запорізькій міськраді пообіцяли знизити тариф на тепло для бізнесу

У Запорізькій міськраді пообіцяли знизити тариф на тепло для бізнесу

У Запорізькій міськраді пообіцяли знизити тариф на тепло для бізнесу
. Фото: Голос громади

Тариф на тепло для комерційних підприємств у Запоріжжі знизять з 7 080 гривень до 5 900 гривень за гігакалорію.

Таке рішення 23 листопада прийняв виконавчий комітет Запорізької міськради.

Раніше, тариф на тепло для комерційних установ, організацій з 1 грудня встановили на рівні 7080 гривень за гігакалорію. Його визначили з урахуванням ціни природного газу на рівні 37 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Втім, як повідомляє пресслужба міськради, нещодавно концерн "Міські теплові мережі" отримав нову ціну на природний газ на грудень. Вона становитиме 29 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Це дозволить встановити тариф на тепло для комерційного сектору на рівні 5 900 гривень за гігакалорію. Рішення мають затвердити на засіданні виконкому у робочому порядку.

У виконкомі міськради зазначають, що протягом опалювального сезону концерн "Міські теплові мережі" планує щомісячно пропонувати для затвердження економічно обґрунтований тариф на постачання теплової енергії. Він змінюватиметься у залежності від змін складових тарифу – вартості природного газу, електроенергії, розміру заробітної плати. Однак фактично для населення та бюджетних організацій тариф підвищуватись не буде.

Також у муніципалітеті обговорили варіанти зниження абонентської плати на тепло та гарячу воду для населення. Планується, що її буде знижено на 30-50% від варіанту, який спочатку запропонував концерн "Міські теплові мережі".

Як раніше повідомляло Суспільне, з 1 листопада абонплата за теплопостачання складає 27,6 грн, а за гарячу воду - 13,43 (у будинках з загальнобудинковими приладами обліку гарячої води – 24,24 гривні).

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок