У селищі на Запоріжжі відкрили медіахаб з книжками, ноутбуками та планшетами

У селищі на Запоріжжі відкрили медіахаб з книжками, ноутбуками та планшетами

У селищі на Запоріжжі відкрили медіахаб з книжками, ноутбуками та планшетами
. Фото: Суспільне Запоріжжя

15 листопада у селищі Малокатеринівка Кушугумської територіальної громади відкрився медіахаб. Його розташували у приміщенні колишньої селищної ради.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Дар'я Пасічник.

На створення медіахабу витратили 170 тисяч гривень – повідомив голова Кушугумської територіальної громади Володимир Сосуновський. Ремонтні роботи розпочалися цьогоріч у жовтні й тривали протягом місяця.

У хабі є бібліотека, в якій понад 1000 книжок та зона для читання, відвідувачі зможуть скористатися ноутбуками та планшетами.

відкритт хабу
Людмила Волик. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Одне приміщення, але плануємо там ще в кабінеті зробити, щоб займалися дітки за інтересами. Ми зараз акцію запропонували подаруй книгу медіатеці. Тому, я думаю, що бібліотечний фонд збільшиться в багато разів", – каже Людмила Волик, староста Малокатеринівського старостинського округу.

"В багатьох сім’ях не вистачає комп’ютерів, мало хто має доступ до новітніх книжок. Тому відкриття такого хабу є дуже важливим таким, соціальним об’єктом для місцевої громади", – каже Максим Клімов, вчитель історії у Малокатеринівській гімназії "Мрія".

відкритт хабу
Максим Клімов. Фото: Суспільне Запоріжжя

Аби відвідати медіахаб дорослим необхідно мати із собою сертифікат про вакцинацію чи негативний ПЛР-тест – зазначила Людмила Волик.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок