Судове засідання у справі загибелі дитини у запорізькому парку “Дубовий Гай” вкотре перенесли

Судове засідання у справі загибелі дитини у запорізькому парку “Дубовий Гай” вкотре перенесли

Судове засідання у справі загибелі дитини у запорізькому парку “Дубовий Гай” вкотре перенесли
. Суспільне Запоріжжя

1 листопада у Жовтневому районному суді Запоріжжя мали розглядати письмові докази обвинуваченого колишнього заступника директора з технічних питань парку Геннадія Мишьякова у справі загибелі 8-річної Ані Ждан у парку “Дубовий Гай”. Проте засідання не відбулося, бо на нього не з’явився другий захисник обвинуваченого.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Ольга Ларіонова.

За словами прессекретарки Жовтневого районного суду Запоріжжя Марії Свідлової, засідання перенесли на 29 листопада: "Захворіла у неї дитина, тому суд визнав цю обставину поважною причиною, і було відкладене судове засідання на 29 листопада на 9 годину".

На подальших засіданнях у справі Геннадія Мишьякова планується допит свідків, потерпілих, обвинуваченого (якщо він на це дасть згоду), а по завершенню процесу — дебати.

У Жовтневому районному суді Запоріжжя розглядають дві кримінальні справи щодо загибелі дитини у парку "Дубовий гай". Перша – щодо заступника директора парку з технічних питань Геннадія Мишьякова, якого обвинувачують у порушенні правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людей.

Дії директора парку Олега Комаренка кваліфікують, як службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки, за статтею 367-ою Кримінального кодексу України.

"Це дві окремі справи, і процесуально їх ніяк неможливо було об’єднати, хоча заявляли сторони про це. Але Кримінально-процесуальний Кодекс не передбачає таке об’єднання справ, тому було відмовлено й у судді Клименко, і у судді Стратій там, де звинувачується керівник “Дубового гаю”, — пояснила прессекретарка суду.

Раніше Суспільне повідомляло, торік 8 березня у Парку відпочинку "Дубовий гай" на 8-річну Аню Ждан впала дерев’яна скульптура ведмедя вагою майже 150 кілограмів. Дівчинку з численними переламами та черепно-мозковою травмою шпиталізували. Лікарі майже добу боролися за її життя, але вранці 9 березня вона померла.

Що відомо

  • 13 березня 2020 року директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк.
  • 18 серпня 2020 року ексдиректору запорізького парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олегу Крамаренко співробітники запорізької прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
  • 9 грудня 2020 року підготовчі судові засідання у справі колишнього директора Запорізького центрального парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олега Комаренка та колишнього заступника директора з технічних питань парку Геннадія Мишьякова перенесли через їхню хворобу та лікарняний захисника другого підсудного.
  • 22 лютого судове засідання у справі колишнього директора Запорізького центрального парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олега Крамаренка перенесли через неявку нинішнього представника адміністрації парку. Батько загиблої дитини Олександр Ждан сказав, що справу затягують усіма можливими способами. Обвинувачений прийшов до суду лише 3 рази з 15 засідань.
  • Акція на підтримку правосуддя у справі 8-річної Ані Ждан, котра загинула рік тому у парку відпочинку "Дубовий гай", відбулася 9 березня 2021 року під стінами адмінбудівлі Запорізької міської ради. Учасники акції вимагали справедливого правосуддя у справі загиблої дитини.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок