Екскерівника запорізької міліції Володимира Сербу викликають прибути до суду особисто

Екскерівника запорізької міліції Володимира Сербу викликають прибути до суду особисто

Екскерівника запорізької міліції Володимира Сербу викликають прибути до суду особисто
. Підозрюваний у справі силового розгнону Євромайдану в Запоріжжі Володимир Серба присутній на судовому засіданні через відозв'язок. Фото: Суспільне Запоріжжя

20 жовтня екскерівник запорізької міліції Володимир Серба має приїхати на судове засідання до Жовтневого районного суду Запоріжжя. Це погодили під час сьогоднішнього засідання у справі про розгін запорізького Майдану у 2014 році.

На початку прокурори подали клопотання про те, щоб запросити обвинувачуваного, який знову був на зв’язку в режимі відеоконференції, брати участь у засіданнях в Запоріжжі. Адвокат Володимира Серби Микола Бондар заперечив, мотивуючи, що у підзахисного проблеми зі здоров’ям.

Екскерівника запорізької міліції Володимира Сербу викликають прибути на суд особисто
Фото: Суспільне Запоріжжя

Суддя Жовтневого районного суду Юлія Пивоварова зазначила, що кримінальний кодекс не передбачає примусової явки на засідання, і лише має вимогу щодо особистої участі обвинуваченого у процесі. Тому формат відеоконференції є так само прийнятним як і особиста присутність. Суд залишив клопотання прокурорів без задоволення.

Але в ході подальшого вивчення доказів у справі, серед письмових документів та аудіозаписів є також і відеофайли. Щодо їхнього перегляду суд ухвалив обов’язкову присутність обвинувачуваного на засіданні. Адже одночасний перегляд відео та підтримка відеоконференції технічно неможливі.

"27 вересня ми продовжимо слухати аудіозаписи, які містяться в матеріалах кримінального провадження. Це записи, які робили слідчі в рамках негласних розшукових слідчих дій під час досудового розгляду кримінального провадження. А на 20 жовтня призначено наступне судове засідання, вже ця дата була погоджена на сьогоднішньому засіданні й на цю дату має прибути Серба", - сказала Олена Яркіна, адвокатка потерпілих.

Екскерівника запорізької міліції Володимира Сербу викликають прибути на суд особисто
Олена Яркіна. Фото: Суспільне Запоріжжя

Коментувати кореспондентам Суспільного виклик Володимира Серби до суду та перебіг процесу загалом його адвокат відмовився.

Що відомо

  • 1 липня відбулось судове засідання в Жовтневому районному суді у справі ексначальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області Володимира Серби. Цього разу він з'явився на нього особисто. Рішенням суду йому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на 2 місяці.
  • 5 липня акцію протесту влаштували біля Жовтневого районного суду Запоріжжя представники запорізьких осередків “Національного корпусу”, “Демократичної сокири” та “Європейської солідарності”. Мітингувальники виступають проти судової ухвали щодо запобіжного заходу Володимиру Сербі у вигляді особистого зобов’язання.
  • Запорізька обласна прокуратура наполягала на тому, щоб залишити запобіжним заходом для Володимира Серби тримання під вартою.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок