Справа про розгін Майдану в Запоріжжі: на суді з'явився ексначальник ГУ МВС Серба

Справа про розгін Майдану в Запоріжжі: на суді з'явився ексначальник ГУ МВС Серба

Справа про розгін Майдану в Запоріжжі: на суді з'явився ексначальник ГУ МВС Серба
. Суспільне Запоріжжя

1 липня відбулось судове засідання в Жовтневому районному суді у справі ексначальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області Володимира Серби. Цього разу він з'явився на нього особисто. Рішенням суду йому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на 2 місця.

Це Суспільному підтвердила речниця Жовтневого районного суду Марія Свідлова.

Колишнього керівника запорізької міліції звинувачують у насильницькому розгоні запорізького Майдану 26-го січня 2014-го року, зловживання владою та організації масових заворушень. Розшукували його з 2015 року. 1 липня під час чергового засідання Жовтневого суду Серба у супроводі адвоката з'явився на засіданні.

Як повідомила адвокатка потерпілих Олена Яркіна, Володимир Серба пояснив причини своєї неявки на судові засідання протягом семи років тим, що не переховувався за межами України, а просто не знав про кримінальне провадження відносно нього. І що він раптово дізнався у березні 2020 року про цей факт, але з’являтись до суду не бажав через пересторогу підхопити коронавірус. Його адвокат також не міг з’являтись до суду через свою хворобу.

Під час судового засідання 1 липня прокуратура подала клопотання щодо обрання запобіжного заходу - взяття Володимира Серби під домашній арешт. Слідча суддя Жовтневого районного суду м.Запоріжжя Юлія Пивоварова розглянула це питання та відмовила в клопотанні.

Ухвалою суду, Сербі В.І. було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на 2 місця до 01.09.2021. У разі порушення умов особистого зобов’язання, до Серби В.І суд може застосувати штраф від 463,50 грн до 3708,00 грн.

Справа про розгін запорізького Майдану: після 7 років переховування з'явився екс-начальник ГУ МВС
facebook.com/Оlena Lisa

Нагадаємо, рік тому справу головного обвинуваченого Володимира Серби передали до Жовтневого районного суду, де процес розпочався з нуля. На 7-му році розслідування справа залишається на підготовчій стадії.

Оновлення: Профіль Серби активний у базі розшуку Міністерства внутрішніх справ.

Справа про розгін Майдану в Запоріжжі: на суді з'явився ексначальник ГУ МВС Серба
wanted.mvs.gov.ua

Тимчасова виконувачка обов'язків голови комунікаційного відділу ГУ Нацполіції Запорізької області Вікторія Тлустова порадила кореспондентам Суспільного надіслати офіційний запит для отримання інформації щодо того, чому Серба не був взятий під варту, як особа, що перебуває в розшуку.

Чекаємо на відповідь у встановлений законом термін.

5 липня у Жовтневому районному суді міста Запоріжжя мають зачитати повний текст ухвали щодо обрання запобіжного заходу Володимиру Сербі.

Читайте також: Річниця розгону Запорізького Євромайдану. Жоден з обвинувачених досі не поніс відповідальності
На початок