Потяг зі сполученням Київ — Бердянськ, Авдіївка змінює час відправлення та їхатиме швидше

Потяг зі сполученням Київ — Бердянськ, Авдіївка змінює час відправлення та їхатиме швидше

Потяг зі сполученням Київ — Бердянськ, Авдіївка змінює час відправлення та їхатиме швидше
. Суспільне Запоріжжя

З 2 липня нічний швидкий поїзд № 116/115-136/135 «Маяк» сполученням Київ — Бердянськ, Авдіївка відправлятиметься зі столиці о 20:01, що на 42 хвилини пізніше, аніж зазвичай.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці на офіційному сайті перевізника.

Попри те, що відправлення потяга змістилося майже на годину пізніше, зазначають в УЗ, час прибуття залишиться незмінним.

Зворотно поїзд № 135/136 Авдіївка — Київ відправлятиметься о 21:40, що зекономить пасажирам 25 хвилин часу.

"До Дніпра він прибуватиме вночі, о 1:45. Відповідно, з Бердянська поїзд № 116/115 Бердянськ — Київ вирушатиме о 18:28 (раніше він відправлявся майже на пів години раніше, о 18:00)", — зазначають на сайті Укрзалізниці.

А вже з 3 липня з Дніпра до Києва об’єднаний потяг вирушатиме о 2:27.

"Таке прискорення на шляху прямування поїзда дозволить сукупно зекономити всім пасажирам близько 100 тисяч годин до кінця року", — підкреслює пресслужба перевізника.

Що відомо

  • 24 червня почав курсувати потяг сполученням "Дніпро–Авдіївка”. Це другий поїзд, що "Укрзалізниця” запускає до прифронтового міста за останні пів року. До цього сполучення було відсутнє з 2014-го від початку бойових дій на Донбасі.
  • Акціонерне товариство "Укрзалізниця" розповіло, що при купівлі квитків на поїзд пасажири можуть перевірити наявність кондиціонера у вагоні.
  • Служба безпеки України викрила корупційну схему в філії АТ "Укрзалізниця", яка займалася видобутком та продажем щебеню.
  • Служба безпеки викрила схему постачання несертифікованої продукції для "Укрзалізниці", яку використали під час ремонту вагонів.
На початок