Директор Запорізької інфекційної лікарні подав позов щодо незаконності відсторонення його від посади

Директор Запорізької інфекційної лікарні подав позов щодо незаконності відсторонення його від посади

Директор Запорізької інфекційної лікарні подав позов щодо незаконності відсторонення його від посади
. Суспільне Запоріжжя

Директор обласної інфекційної лікарні Володимир Шинкаренко подав позов до Жовтневого районного суду Запоріжжя щодо незаконного його відсторонення від посади на час службового розслідування. За це рішення 18 березня проголосували депутати Запорізької облради під час першої сесії 8-го скликання.

Про це повідомив Суспільному під час етеру програми "Сьогодні Головне" Вячеслав Колесников, голова спеціальної комісії Запорізької облради з перевірки діяльності обласної інфекційної лікарні.

"Облрада отримала повідомлення про позов (ред. - від Шинкаренка). Він заявляє, що його незаконно відсторонили та буде добиватися справедливості",розповів Вячеслав Колесников.

Відповідачами у справі вказані: Департамент реєстраційних послуг ЗМР, Комунальне некомерційне підприємство "Обласна інфекційна клінічна лікарня" ЗОР, Запорізька обласна рада. Позов Шинкаренко подав 7 травня. Він вимагає визнати протиправним та скасувати рішення, реєстраційну дію та поновити на посаді.

Суспільне звернулося за коментарем до Володимира Шинкаренка, проте він повідомив, що поки перебуває на лікарняному та не дає офіційних коментарів.

Нагадаємо, рішення щодо створення службової комісії та проведення розслідування обставин пожежі в обласній інфекційній лікарні, що сталася 3 лютого 2021 року, ухвалили під час сесії облради 18 березня. Тоді ж, під час сесії, від посади відсторонили директора Володимира Шинкаренка.

Щодо строків службового розслідування депутатка облради Ірина Лех, яка увійшла до складу спеціальної комісії, повідомила, що завершити його та винести рішення планують до кінця травня. Рішення, яке прийме комісія, матиме рекомендаційний характер. Остаточне рішення щодо подовження або розірвання контракту із Володимиром Шинкаренком за депутатами облради. Орієнтовно наступна сесія обласної ради відбудеться наприкінці травня.

На початок