Директора Запорізької інфекційної лікарні буде тимчасово відсторонено на час перевірок

Директора Запорізької інфекційної лікарні буде тимчасово відсторонено на час перевірок

Директора Запорізької інфекційної лікарні буде тимчасово відсторонено на час перевірок
. Суспільне Запоріжжя

Директор Запорізького КНЗ "Обласна інфекційна клінічна лікарня" Володимир Шинкаренко буде тимчасово відсторонений від посади задля забезпечення об’єктивності розслідування причин пожежі в цьому закладі.

Таке рішення, за зверненням голови ЗОДА Олександра Старуха від 5 лютого, має ухвалити обласна рада, якій підпорядкований заклад. "Я звернувся до обласної ради сьогодні, щоб ми відсторонили на час розслідування керівника цієї установи. Це повноваження обласної ради. Це не для того, щоб призначити когось там "цапом-відбувайлом". Це для того, щоб забезпечити об’єктивність. Думаю, це нормальна ситуація, вона робоча, в цілому," - сказав Олександр Старух.

Постраждалі від пожежі наразі перебувають у задовільному стані. Про це повідомив на брифінгу в облдержадміністрації керівник Департаменту охорони здоров'я ЗОДА Олексій Кулинич. "Стан, як і на вчора, так і на сьогодні, стабільний, задовільний. Є тільки одна пацієнтка, котра знаходиться в 9-й, безпосередньо перебуває в інтенсивній терапії. Але її стан обумовлений саме перебігом гострої респіраторної інфекційної хвороби COVID-19."

Свою допомогу у відновленні реанімаційного відділення, пошкодженого в результаті пожежі пообіцяло одне з металургійних підприємств Запоріжжя. Вони запропонували фінансову допомогу у відновленні приміщень та інфраструктури, що були пошкоджені під час пожежі.

Що відомо

  • 3 лютого о 23.00 на першому поверсі в одній з палат реанімації Запорізької обласної інфекційної лікарні сталося займання. Під час ліквідації було врятовано 8 людей, але знайдено 4 тіла загиблих, серед них лікарка 1994-го року народження та троє хворих, які перебували на штучній вентиляції легень.
  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив терміново розслідувати причини пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні.
  • Головне управління Нацполіції у Запорізькій області розпочало слідчі дії у зв'язку із пожежею у обласній інфекційній лікарні. Відповідального за техногенний та протипожежний стан лікарні затримано.
На початок