"Ромчик": про 8-річного хлопчика, який отримав опіки під час ракетного обстрілу Вінниці зніматимуть фільм

"Ромчик": про 8-річного хлопчика, який отримав опіки під час ракетного обстрілу Вінниці зніматимуть фільм

Короткометражний фільм "Ромчик"
8-річний Роман Олексів, який отримав опіки під час ракетного обстрілу, стане героєм фільму. kickstarter.com

Про 8-річного Романа, який отримав 80% опіків під час ракетного удару по Вінниці 14 липня, зніматимуть фільм у Лондоні. Про це на своїй Фейсбук-сторінці розповів батько хлопчика Ярослав Олексів.

Фільм "Ромчик" — короткометражний фільм магістратури Університету Лондона, а автор ідеї та продюсер є Костянтин Бідненко.

"У світі, який страждає від конфліктів, цей короткометражний фільм є свідченням незламності людського духу. Це не тільки історія одного хлопчика, це й про мільйони дітей, чиє життя ніколи не буде таким, як через війну. Мрії не можна спалити. Ця пронизлива драма натхнена реальними подіями Роми, 8-річного українського хлопчика. Будинок, обличчя та дитинство Роми були обпалені війною, але його бажання стати бальним танцівником ніколи не зникало",написали на сторінці "Romchyk.thefilm".
Про 8-річного хлопчика, який отримав опіки під час ракетного обстрілу Вінниці зніматимуть фільм
На фото Ярослав Олексів разом із сином Романом Олексів, який отримав 80% опіків під час ракетного удару по Вінниці 14 липня. Скріншот з короткометражного фільму "Ромчик". Джерело: kickstarter.com

Роман Олексів під час ракетного удару по Вінниці отримав 80% опіків тіла і втратив маму. Тоді хлопчик власними силами зміг вибратись із розбомбленого приміщення. За рік лікування в Німеччині Роману зробили 31 операцію і продовжують реабілітацію у Львові. Згодом Роман повернувся до занять танцями, якими займався ще до вибуху.

На початок