Військові облігації та допомога пораненим: скільки грошей виділили з бюджету Вінницької громади на армію

Військові облігації та допомога пораненим: скільки грошей виділили з бюджету Вінницької громади на армію

сесія Вінницької міськради
Сесія Вінницької міської ради 26 січня. Фото: Вінницька міська рада

Майже сто мільйонів гривень виділять з бюджету Вінницької міської громади на підтримку армії. Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії 26 січня.

Як повідомили у Telegram-каналі міської ради, майже 48 мільйонів гривень підуть на підтримку захисників. А саме на придбання спеціальних автомобілів, обладнання для навчання військових, засобів зв'язку та іншої необхідної амуніції, а також на проведення ремонтних робіт у військових частинах. Також планують придбати ліфт-підйомник та інше обладнання для відділення відновного лікування поранених військовослужбовців.

50 мільйонів гривень з бюджету громади направлять на придбання державних військових облігацій. За словами міського голови Сергія Моргунова, ці гроші держава зможе використати на важку зброю, боєприпаси та армійську техніку, оскільки громада не має повноважень витрачати бюджетний ресурс. Загалом, від початку повномасштабного вторгнення Вінницька громада спрямувала на військові облігації майже 700 млн грн.

Також майже 100 тисяч гривень виділили на придбання портативного рентгенапарата для "Стоматології на колесах". Ця мобільна бригада надає допомогу військовим у прифронтовій зоні та військових частинах, повідомив у Telegram-каналі Сергій Моргунов. З серпня 2023 року у пересувному "зубному кабінеті" пролікувалося більш як 600 військовослужбовців. Багатьом знадобилося рентгенологічне обстеження.

На початок