У Вінниці реалізують мотиваційний проєкт для людей з інвалідністю "Нескорені духом"

У Вінниці реалізують мотиваційний проєкт для людей з інвалідністю "Нескорені духом"

У Вінниці реалізують мотиваційний проєкт для людей з інвалідністю "Нескорені духом"
. Ілюстративне фото: Pexels

У Вінниці департамент соціальної політики реалізує соціальний проєкт "Нескорені духом" до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Учасники ініціативи отримають сертифікат на безкоштовне навчання в ІТ-школі "New IT School".

Про мету проєкту, хто може стати його учасником, чого навчатимуть та важливість подібних заходів під час війни в етері Українського Радіо Вінниця розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

"Нескорені духом" – це мотиваційний проєкт для людей з інвалідністю шляхом посилення їхньої участі та лідерства у Вінницькій міській територіальній громаді, пояснила Войткова.

"Ми зібрали людей з інвалідністю, щоб вони могли поділитися своїми досягненнями, досвідом і своїм прикладом показали, що не варто опускати руки, а є мотивація і бажання рухатися вперед. Те, що вони такі члени суспільства", — пояснила Войткова.

Ініціатива орієнтована на вінничан та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та мають вік від 17 до 60 років. Всього участь у проєкті візьме 10 осіб з інвалідністю.

"Буде організовано вісім занять, які будуть проходити як онлайн, так і офлайн. Радує те, що у проєкті візьмуть участь співаки, блогери, ті люди, яких варто послухати й набратися досвіду від них",

Соціальний проєкт "Нескорені духом"
Скріншот з трансляції. Українське радіо Вінниця

Наприкінці проєкту учасників нагородять спеціальними сертифікатами, які дадуть можливість безкоштовно пройти курс навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі "New IT School" та отримати документ про закінчення курсів.

Навчання триватиме протягом 3 місяців. Проходитимуть вони у креативному просторі "ПІЧ".

За словами Войткової, після навчання в учасників проєкту буде змога працевлаштуватися.

"Люди, які не мають працевлаштування, але мають відповідний документ про закінчення навчання, матимуть змогу знайти роботу. Ми плідно співпрацюємо з ГО, службою зайнятості, тому прикладемо максимум зусиль, аби було бажання, щоб працевлаштувати цих осіб", — зазначила Войткова.

На початок