У Вінниці відбулося відкриття Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих

У Вінниці відбулося відкриття Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих

У Вінниці відбулося відкриття Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих
. Учасники Кубку України зі стрибків. Фото: Дарʼя Красовська, Суспільне

У Вінниці відбулося відкриття Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих. Участь у ньому взяли 140 спортсменів із восьми областей. Вік учасників – від 12 до 18 років. Про це Суспільному розповіла головна суддя змагань Людмила Баннікова.

Кубок
Суспільне Вінниця

Турнір триватиме чотири дні, оберуть по три найкращих представники у кожному потоці та в командному заліку. Кожен спортсмен має виконати по дві серії стрибків у кожному рангу. Особливу увагу судді звертають і на приземлення.

Це серія стрибків із восьми елементів, які виконуються підряд на доріжці і закінчуються сальто в зоні приземлення. Оцінюється складність, техніка та ритм стрибків. Потім складаємо оцінки за техніку та приземлення”, – каже Людмила Баннікова.

кубок
Учасники Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці. Фото: Суспільне Вінниця

Серед учасників змагань – 13-річна Олександра Артьомова. Вона кандидатка у майстри спорту зі стрибків на акробатичній доріжці. Суспільному розповіла, що цим видом спорту займається вісім років. На Кубку України представляє Вінниччину. Виконує дві комбінації.

Перша комбінація – це шість фляків і два сальто, а друга така сама, тільки сальто під кутом. У першому турі виконую дві спроби. Якщо попаду у фінали, то будуть ще стрибки. Не так давно навчилася робити подвійне сальто, і я після нього вже можу встати, тому для мене це вже добре”, розповідає Олександра Артьомова.

кубок
Суспільне Вінниця

15-річна Ангеліна Павленко на змагання приїхала із Кам’янського Дніпропетровської області. У першому потоці робить комбінацію з вінтами та фляками. Для її віку, каже, цих акробатичних елементів замало, та через війну підготувати більш складну програму не встигла. Додає, вдома у спорткомплексі інша акробатична доріжка, тож під час тренувань пристосовувалася до іншої.

кубок
Суспільне Вінниця

Мені потрібно вже два сальто назад, але наразі їх немає. Будуть вже у вересні. Ця доріжка трішки мʼякша, вона краще штовхає. Це, звісно, для нас ліпше, бо тут ногами потрібно менше відштовхуватися. Наразі у нас тривог менше, ми майже не спускаємося в підвал і тому тренуємося регулярно”, – розповідає Ангеліна Павленко.

кубок
Суспільне Вінниця

Серед учасниць Кубку і представниці з Харківської області. Попри бойові дії спортсменки змогли підготуватися до змагань, каже тренер збірної Володимир Думенко.

Нашу область сьогодні представляють15 спортсменів. Завдяки нашій військовій адміністрації ми сьогодні маємо змогу бути тут. Наші діти готові, і я сподіваюся, вони гідно представлять наше місто. Ми зможемо довести, що Харків – місто-герой, не тільки у військових діях, а й у спорті”.

Читайте також

  • Вінничани здобули 3 командне місце в Чемпіонаті України з бойового гопака
  • Нокаутував усіх суперників: вінницький школяр переміг на чемпіонаті з боксу в ОАЕ
На початок