Серед звільнених із російського полону 16 лютого є військовий із села Маньківці Северинівської громади Віктор Футорян. У неволі чоловік пробув з квітня минулого року.
Про це Суспільному розповів голова Северинівської територіальної громади Василь Малярчук.
"У громаді позитивно відреагували на цю новину. Тим паче, що чоловік пробув майже 10 місяців у полоні", – зазначив Василь Малярчук.
За словами Василя Малярчука, рідні військового були дуже раді новині та змогли поспілкуватися з ним по мобільному зв`язку.

Віктор Футорян – молодший сержант 36-ої окремої бригади морської піхоти. Військовому 32 роки. 6 квітня минулого року отримав осколкове поранення ноги. З 12 квітня знаходився у російському полоні.
Наразі на чоловіка чекає лікування та реабілітація.
Що відомо
- З російського полону 16 лютого звільнили 100 українських військових і одного цивільного. Серед звільнених військових багато поранених. Більшість — захисники Маріуполя. Є українські оборонці з херсонського та київського напрямків. Серед інших повернулися 63 оборонці "Азовсталі", захисники Бучі, Херсона та Лимана. Звільнений цивільний — перший заступник мера Енергодара Іван Самойдюк, який відмовився співпрацювати з росіянами
Що відомо про українців, які перебувають у полоні РФ
У полоні Росії перебувають 3,4 тисячі українських військових та цивільних, щонайменше 15 тисяч вважаються зниклими безвісти під час повномасштабної війни. Про це Суспільному повідомила уповноважена президента з питань забезпечення прав захисників Альона Вербицька.
"15 тисяч — громадян України зниклих безвісти (військові і цивільні), 3,4 тисячі — підтверджених Росією в полоні (військові і цивільні)", — зазначила вона.
Раніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомив, що ідеться про 3,4 тисячі саме військовослужбовців.
Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець за результатами перемовин України і Росії у Туреччині, які відбулися 16 січня повідомляв, що сторонам вдалося домовитися про створення коридору для обміну полоненими.
Читайте також: Повернути всіх. Як працює Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
Лубінець зазначив, що станом на 15 січня до нього звернулося понад 20 тисяч сімей, які розшукують своїх рідних.